يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ , 21 Apr 2024
سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۰
کد مطلب : 58825
یکی از مراجع تقلید بر لزوم عمل نیروی انتظامی به وظایف محوله خود در عرصه‌های مختلف تاکید کرد.
آیت‎الله صافی گلپایگانی: نیروی انتظامی از وظایف قانونی خود در موضوع حجاب کوتاه نیاید
به گزارش تابش کوثر، آیت الله لطف‌الله صافی گلپایگانی در دیدار سردار مجتبایی، فرمانده انتظامی استان قم اظهار کرد: هر چه قدرت نیروی انتظامی زیادتر باشد، این قدرت به منزله قدرت دین خواهد بود.

وی افزود: پلیس باید حجاب و همه مسائل را زیر نظر داشته باشد، مردم و اهل علم و علما نیز متوجه این امر هستند؛ به یاد داشته باشید که شغل پلیس بسیار با عظمت و ثواب و اجر کارتان بسیار زیاد است و باید شکرگزار باشید که این توفیقات برای شما فراهم شده است.

آیت الله صافی گلپایگانی با تاکید بر اینکه پلیس نباید نسبت به وظایف قانونی خود کوتاه بیاید، خاطرنشان کرد: نیروهایی که مسؤول هستند باید توجه‌شان زیادتر باشد، مسئله امر به معروف و نهی از منکر، کار و اصلاً در مسیر وظایف شماست که همان امر به معروف، نهی از منکر، هدایت بندگان خداوند و مبارزه با فساد است.

وی یادآور شد: مبارزه با افرادی که مقاصد سوء دارند همه‌اش ثواب است و ما خیلی تشکر‌ می‌کنیم و این نقش را که برای شما فراهم شده است غنیمت بدانید. بنده باید از شما و همکاران شما تشکر کنم و برایشان دعا می‌کنم، خداوند نگهدارشان باشد، برای اینکه بتوانند شأن این شهر و این مملکت اسلامی را حفظ کنند.

منبع: خبرگزاری حوزه
ت/۴۴۴
https://tabeshekosar.ir/vdchm6nm.23n6idftt2.html
نام شما
آدرس ايميل شما