يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ , 21 Apr 2024
دوشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸
کد مطلب : 129187
بخشی از گزارش بیمارستان کسری درباره وضعیت جسمانی مرحومه مهسا امینی منتشر شد.
گزارش بیمارستان کسری درباره وضعیت مهسا امینی منتشر شد
به گزارش تابش کوثر، در بخشی از این گزارش آمده است:

خانم امینی دارای تومور مغزی بوده و در پنج سالگی تحت عمل جراحی قرار گرفته است و آثار جراحی و سابقه در سمت راست پیشانی وجود دارد.

همچنین سابقه دیابت بی مزه و مصرف چند دارو داشته است همچنین جواب تست‌های مواد مخدر منفی بوده است پدر نامبرده اجازه برخی معاینات را نداده است.

در معاینه ظاهری پزشک و سرپرستار این موارد را تأیید کرده‌اند در معاینه ظاهری گفته شده سر و صورت فاقد آثار ضرب و جرح و فاقد شکستگی در استخوان جمجمه و صورت بر اساس رؤیت و لمس استخوانی و مشاهده سی تی اسکن‌های جمجمه بوده است.

در معاینه‌های گردن خانم مهسا امینی نیز آثار ضرب و جرح دیده نشده است در قدام قفسه سینه نیز آثار احیای بیمارستانی و جای شوک‌های به صورت خصوصی مربعی شکل در سینه مشهود است و آثار ظاهری دال بر و ضرب و شتم مشهود نیست.

در پشت خلف تن نیز فاقد آثار ضرب و جرح بوده است.

تمامی این موارد مورد بررسی قرار گرفته و اساساً پلیس امنیت اخلاقی ساز و کار درباره تنبیه افراد ندارد صرفاً سالنی وجود دارد و تمامی مردمان آن را دیده‌اند.

درخواست ما از فرمانده انتظامی کشور نیز این است که تمامی ۲۰ الی ۲۵ دقیقه حضور خانم امینی را نمایش دهند.

قرار است در آینده با دخترانی که همراه خانم امینی درون ون بوده‌اند نیز مصاحبه شود.

ضابطان تشخیص داده است که تخلفی صورت گرفته است و این خانم وارد ساختمان پلیس شده است و مانند تمامی افرادی که بر روی صندلی نشسته بودند روی صندلی نشسته است و قوانین جزایی کشور برای آنها خوانده شده است و این خانم اعلام کرده که می‌خواهد از آن مکان خارج شود و پلیس گفته که باید بنشیند و در زمان نوبت خود خانواده‌اش برایش لباس مناسب بیاورند و بعد از تعهد کتبی از پلیس امنیت اخلاقی خارج شود.

هیچ چیزی برای مخفی کاری وجود ندارد و موضوع این است که از یک دختر خانم جوان استفاده کنند و زن‌ها را به خیابان بکشانند تا مقدمه‌ای برای اغتشاشات خیابانی باشد و بتوانند مسئله‌ای که کاملاً در یک ساختار و فرایند قانونی رخ داده است را به اصل نظام جمهوری اسلامی ایران ارتباط دهند و این اتفاق عجیب و غریب است و به نظر من همه مردم متوجه این طرحی طرف مقابل شده‌اند.

پزشک در همان گزارش ابتدایی خود گفته است که علائم مبنی‌بر آی سی اچ و خونریزی در اطراف پرده‌های مغزی و جمجمه وجود ندارد با این حالت خانم امینی در بیمارستان پذیرش شده‌اند و این بر خلاف توییتی است که در فضای مجازی منتشر شده و در آن گفته در اطراف گوش خانم امینی خون وجود داشته است.

اساساً اگر در یک مرکز جزئی موضوعی رخ داده باشد هرگز قابل سرایت به اصل نظام سیاسی نخواهد بود. ب/۱۱۰
منبع: پانا
https://tabeshekosar.ir/vdcfc1dyew6d0ya.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما