Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
فرهاد مجیدی: اگر بمانم استقلال را کم هزینه و جذاب می‌سازم!
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳
سرمربی تیم فوتبال استقلال یکبار دیگر برای ماندن در این تیم برای فصل آینده اعلام آمادگی کرد. فرهاد مجیدی می‌گوید این تصمیم را بعد از مشورت با بزرگان فوتبال ایران گرفته است.
فرهاد مجیدی: اگر بمانم استقلال را کم هزینه و جذاب می‌سازم!
به گزارش تابش کوثر، فرهاد مجیدی بعد از پایان بازی استقلال با سپیدرود در جمع خبرنگاران حاضر شد و صحبت هایی را درباره ساختار اشتباه باشگاه استقلال و لزوم بازسازی این ساختار مطرح کرد. مجیدی در این صحبت ها برای ماندن در استقلال و ادامه کار چراغ سبز نشان داد.

در شرایطی که مسئولان باشگاه استقلال به دنبال سرمربی خارجی هستند و احتمالا تا یک هفته آینده این سرمربی انتخاب خواهد شد، مجیدی یکبار دیگر برای ماندن در استقلال اعلام آمادگی کرد. سرمربی آبی ها با انتشار پیامی، روی هزینه های بالای استقلال، بی پولی این باشگاه و قراردادهای سنگین مالی دست گذاشت و اعلام کرد اگر بماند یک تیم جذاب و کم هزینه می سازد.

مجیدی نوشت: «هواداران عزیز؛ من خوشبختی و ستاره بودن را در استقلال تجربه کردم و دیگر جوان 20 ساله نیستم که دنبال تکرار آن احساسات باشم. اگر اینجا هستم و ادامه می دهم به خاطر این است که مثل تک تک شما از صمیم قلب می خواهم که استقلال را به طرف جام ها و قهرمانی ها پیش ببریم و کار تازه ای را شروع کنیم. پس اگر حرفی می زنم بدانید به آن فکر کرده ام و با بزرگان فوتبال ایران درباره اش مشورت کرده ام.

من محکم و قاطع اینجا می نویسم که می توانم یک استقلال مقتدر، منظم و جذاب بسازم و در این راه به دنبال ساختن و تولید هستم و نه خریدهای بیش از حد.

از طرف دیگر شاهد هستم که آقای امیرحسین فتحی با تمام وجودش در تلاش است استقلال را به دوران اوج برگرداند. اگر منصفانه به شرایط اقتصادی کشور نگاه کنیم و هزینه های سنگینی که وزارت ورزش در راه پرداخت بدهی ها و محروم نشدن نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا متحمل شد، به قراردادهای کمرشکنی که در دوران مدیریت گذشته منعقد شده و اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه در حال جبران آن هستند و به بی پولی های این روزهای استقلال، اگر همه این موارد را در نظر بگیریم حتما مسیرهای بهتر و کم هزینه تری برای موفقیت وجود خواهد داشت...»

منبع:مهر
کد مطلب: 96861
 


 
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
۱۸ ذی‌الحجه ۱۴۴۰
19 August 2019