Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
زنوزی: فصل آینده تراکتورسازی را برای قهرمانی در آسیا می‌بندیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۹
مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: فصل آینده تراکتورسازی را نه برای قهرمانی لیگ برتر، بلکه برای قهرمانی آسیا‌ می‌بندیم.
به گزارش تابش کوثر؛محمدرضا زنوزی مالک باشگاه ‌تراکتورسازی تبریز‌ شب گذشته در گفت‌و‌گو زنده با برنامه موج فوتبال شبکه سهند گفت: ‌فروزان تا بررسی‌های کمیته انضباطی باشگاه، ‌در کنار تیم نخواهد بود، امروز هم در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بودم ایشان را فردا به کمیته اخلاق فراخوانده‌اند‌.

‌زنوزی همچنین با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از اشتباهات عمدی برخی داوران علیه تراکتورسازی گفت: تیم ما طوری بسته شده که نیاز به کمک داوران ندارد و تنها انتظار داریم، داوران عادلانه قضاوت کنند، قدرت ما به خداوند و هواداران و خود تیم است.

مالک باشگاه تراکتورسازی در ادامه با اشاره به اینکه ما شرمنده هواداران هستیم، خاطرنشان کرد: هر کم و کسری وجود دارد به پای من بگذارند، تمام تلاش من این است که به شهر خودم خدمت کنم تا بتوانم بیشترین خدمات را به این عزیزان بدهم، این‌ها خواسته به حقشان یک قهرمانی است.

زنوزی گفت: تمام مستندات توهین به تماشاگران تراکتورسازی در برخی ورزشگاه‌ها، به فدراسیون فوتبال ارائه شده تا نتیجه را اعلام کنند.

وی با اشاره به وضعیت اروین و کنستانت تصریح کرد: بازگشت این‌ها به تیم هنوز منتفی نشده است، در آینده نزدیک با آن‌ها یا به تفاهم می‌رسیم و یا اینکه در سال آینده بهتر از این‌ها را می‌آوریم.

وی اظهار داشت: ما تیم را امسال برای قهرمانی نبسته‌ایم، چرا که محدودیت زمانی برای جذب بازیکن داشتیم، تا آنجا که توانستیم با اینکه تیم را دیر تحویل گرفتیم، از بازار نقل و انتقالات‌ بهترین ها را جذب کردیم و حتی به سهمیه لیگ برتری هم قانع نشدیم و بازیکنان تیم ملی را هم آوردیم.

زنوزی گفت: شخصیت به باشگاه بزرگ تراکتور بازگردانده شده است و هر کسی اسم تراکتورسازی را می شنود با احترام نام آن را به زبان می‌آورد.

وی افزود: سال آینده می‌خواهیم تیمی درست کنیم که نه تنها در ایران بلکه برای قهرمانی در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم.
منبع:فارس
ر/111

کد مطلب: 95583
 


 
چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸
۱۴ ذی‌القعده ۱۴۴۰
17 July 2019