Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
توافق آمریکا و رژیم صهیونیستی برای تشکیل یک تیم ویژه درباره برنامه هسته‌ای ایران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۲۹
یک رسانه آمریکایی فاش کرد که در جریان نشست راهبردی اخیر مقامات امنیتی و اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی، دو طرف توافق کرده‌اند که یک تیم ویژه مشترک برای تبادل اطلاعات در خصوص برنامه هسته‌ای ایران تشکیل دهند.
توافق آمریکا و رژیم صهیونیستی برای تشکیل یک تیم ویژه درباره برنامه هسته‌ای ایران
به گزارش تابش کوثر، پایگاه خبری اکسیوس چهارشنبه شب به وقت تهران در گزارشی به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که آمریکا و رژیم صهیونیستی در جریان نشست راهبردی اخیر مقامات امنیتی و اطلاعاتی خود، توافق کرده‌اند که با تشکیل یک تیم ویژه مشترک اطلاعات خود درباره برنامه هسته‌ای ایران را با یکدیگر به اشتراک بگذاردند.

منابع آگاه به پایگاه خبری اکسیوس گفته‌اند که مقامات ارشد آمریکا و رژیم صهیونیستی در حوزه‌های امنیت داخلی، اطلاعات و سیاست خارجی در نخستین نشست راهبردی دوجانبه که هفته گذشته برگزار شد، ضمن تبادل جدیدترین اطلاعات خود در خصوص برنامه هسته‌ای ایران، بر سر تشکیل یک تیم ویژه مشترک برای تداوم تبادل اطلاعات در این زمینه به توافق رسیده‌اند.

یک مقام ارشد رژیم صهیونیستی در گفتگو با پایگاه خبری اکسیوس ضمن ابراز رضایت از نشست اخیر با مقامات امنیتی-اطلاعاتی آمریکا اظهار داشت: «ما در زمینه اطلاعات با یکدیگر اتفاق نظر داریم. اختلافات جزئی وجود دارد، اما به‌طوری کلی برداشت ما از اطلاعات موجود شبیه هم است. نشست اخیر بسیار مثبت بود، اما این تنها آغاز یک فرآیند است. این  یک راه پر پیچ‌وخم خواهد بود.»

کد مطلب: 114583
 


 
چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
۹ رمضان ۱۴۴۲
21 April 2021