Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
حسینی: دیدار مقابل فجر می تواند برای ما دردسرساز باشد/باید خودمان را آماده بازی های سنگین کنیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۳
سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: دیدار مقابل فجر می تواند برای ما دردسرساز باشد.
حسینی: دیدار مقابل فجر می تواند برای ما دردسرساز باشد/باید خودمان را آماده بازی های سنگین کنیم
به گزارش تابش کوثر، مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از مسابقه با فجرشهید سپاسی اظهار داشت: بازی سختی هفته پیش داشتیم و ریکاوری خوبی داشتیم تا آماده بازی سخت فردا باشند. فجر تیم فوق العاده قابل احترامی است. این بازی می تواند دردسرساز باشد، فجر می تواند از پس هر تیمی بربیاید. سرمربی پیکان در مورد محرومان مصدومان تیمش گفت: همه بازیکنان‌مان را بعد از چهار بازی در اختیار داریم.
حسینی در مورد نتایج خوب پیکان گفت: ما تیمی هستیم که هزینه بالایی نداشته و بازیکنان در آرامش کارشان را انجام می‌دهند در آرامش کارمان را می‌کنیم و مدیریت هم خوب حمایت کرده است، این نتایج حاصل کار تیمی بوده است امیدوارم بازیکنان قدر این موقعیت را بدانند و این روند را حفظ کنند. وی در مورد اینکه با تیم‌های مدعی مثل پرسپولیس، استقلال و سپاهان بازی نکرده‌اند، گفت: بله در هر شکل ما باید خودمان را آماده بازی‌‌های سنگین بکنیم اما همه بازی‌ها در لیگ برتر سخت است.
سرمربی پیکان در مورد زمین بد ورزشگاه انقلاب کرج اظهار داشت: این زمین اجاره‌ای است اما از شانس ما در آن بازی باران آمد و زمین به آن شکل شد با این حال شرایط این زمین بهتر از ورزشگاه شهرقدس بود زیرا روی این زمین کاور می‌کشند من موقعی که مربی گل‌ریحان بودم می‌دانستم آنها روی زمین کاور می‌کشند. ما از باشگاه خواهش کردیم از شهرقدس خارج شود چون کیفیت زمین آنجا بد بود. بار بازی‌ها روی زمین‌ها تهران و کرج زیاد است.
این مشکل تقصیر ما نیست مشکل به خاطر امکانات ورزشی کم تهران است. حسینی در مورد نتایج خوب تیم ملی گفت: به بازیکنان تیم ملی تبریک می‌گویم کار تمام شده و تیم ملی صعود کرده است نتایج گویایی همه چیز است تیمی که 5 بازی برده و یک بازی را مساوی کرده جدای تقدیر و تشکر دارد امیدوارم این روند حفظ شود اما آنچه در بازی با سوریه دیدم ضعف مفرط حریف بود به خصوص در نیمه دوم؛ احساس می‌کنم تیم ملی باید با تیم‌های قوی‌تر بازی کند و خیلی برای جام جهانی در آن صورت بهتر خواهد بود.
انتهای پیام/آ/313
منبع:فارس
کد مطلب: 120964
 


 
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
۱۶ جمادى الثانی ۱۴۴۳
19 January 2022