Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
وزیر جهاد کشاورزی: متولی قیمت‌گذاری نیستیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۷
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه قیمت‌گذاری بر محصولات پروتئینی توسط وزارت صمت صورت می‌گیرد، گفت: ‌وزارت جهاد کشاورزی نیز در این خصوص همکاری خوبی با وزارت صمت دارد.
به گزارش تابش کوثر؛کاظم خاوازی در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر مشکل خاصی در تامین نهاده‌های دامی مورد نیاز برای کشور وجود ندارد و وزارت جهاد کشاورزی با اهتمام ویژه‌ای اقدامات لازم را در این راستا عملیاتی می‌کند.

وی از ورود محموله‌های عظیم نهاده‌های دامی به بنادر خبر داد و افزود: هم‌اکنون محموله‌های عظیم نهاده‌های دامی وارد بنادر کشور شده ‌و برای وارد سازی این محموله‌ها به شبکه توزیع برنامه‌ریزی می‌شود.

خاوازی با اشاره به همکاری های وزارت کشاورزی و وزارت صمت تصریح کرد: در حوزه نهاده‌های دامی در بین وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت همکاری و مشارکت مناسبی وجود دارد و در حال حاضر به اندازه کافی جو، ذرت و کنجاله سویا برای کشور تامین شده است.

وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر توزیع روزانه و مستمر نهاده‌های دامی در کشور بیان کرد: در حال حاضر در بحث تامین نهاده های دامی مورد نیاز کشور مشکلی وجود ندارد و به طور متوسط روزانه 30 هزار تن نهاده دامی در مناطق مختلف کشور توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه قیمت‌گذاری بر محصولات پروتئینی توسط وزارت صمت صورت می‌گیرد، اظهار کرد: در خصوص حوزه محصولات پروتئینی قیمت‌گذاری در این محصولات بر عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت است اما ‌وزارت جهاد کشاورزی نیز در این خصوص همکاری خوبی با وزارت صمت دارد.
منبع:تسنیم
ر/111

کد مطلب: 108625
 


 
جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹
۱۲ ذی‌القعده ۱۴۴۱
3 July 2020