Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون خون شهیدان و صبر خانواده شهدا است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶
تولیت آستان قدس رضوی گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون خون شهیدان و صبر خانواده شهدا است و تاریخ پرشکوه ایران اسلامی به ایثار، اخلاص و رشادت‌های شهدا مزین است.
عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون خون شهیدان و صبر خانواده شهدا است
به گزارش تابش کوثر، همزمان با فرارسیدن سالروز تکریم مادران و همسران شهدا، حجت الااسلام والمسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی با با خانواده‌های معظم شهیدان موسوی و نظری دیدار کرد.

تولیت آستان قدس رضوی در این دیدارها با ادای احترام به مقام شامخ شهدا و خانواده معظم شهیدان خاطرنشان کرد: صبر، استقامت و فداکاری همسران، مادران و خانواده شهدا را باید ستود. ایمان و اعتقاد شهدا و خانواده‌های معظم آنها مایه غبطه است و انسان در برابر عظمت‌ روحیه آنها احساس شرمندگی می‌کند.

وی عزت و اقتدار ایران اسلامی را مرهون خون شهیدان و صبر خانواده شهدا دانست و افزود: تاریخ پرشکوه ایران اسلامی به ایثار، اخلاص و رشادت‌های شهدا مزین است و خانواده شهدا پشتوانه‌ معنوی کشور هستند.

حجت الاسلام والمسلمین مروی با بیان اینکه شهدا پرورش یافته دامان پاک مادرانی پارسا و متدین هستند، ابراز کرد: زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا برافراشتن پرچم ایثار، رشادت و ایمان در کشور است.

شایان ذکر است که تولیت آستان قدس رضوی با حضور در منازل شهیدان «سیدمحمد، سیدطاهر و سید علیرضا موسوی» و شهیدان «محمد‌مهدی، عزیزالله، حمید و محمدتقی نظری» با خانواده‎های معظم آن شهیدان والامقام دیدار و گفت‌وگو کرد.ب/۱۱۰

منبع:فارس
کد مطلب: 122673
 


 
يکشنبه ۱۲ تير ۱۴۰۱
۴ ذی‌الحجه ۱۴۴۳
3 July 2022