Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
سردار جوانی: بسیج کلیدی است که هر قفلی را باز می کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۰
معاون سیاسی سپاه گفت: در مقابله باکرونا بسیج ظرفیت بالایی دارد اما آن طور که باید و شاید از تمام ظرفیت بسیج استفاده نشده است و جا دارد که دولت از ظرفیت بسیج در مقابله با این بیماری استفاده کند.
سردار جوانی: بسیج کلیدی است که هر قفلی را باز می کند

به گزارش تابش کوثر، سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج، در خصوص توجه به بسیج همگانی، اظهار داشت: در مقابله با کرونا نیاز به بسیج همگانی داریم و ضرورت دارد که مردم در صحنه بیایند. همچنین صنوف و اقشار مختلف باید پای کار بیایند. چراکه این بیماری در کل دنیا همه گیر شده است و پیشرفته ترین کشورهای دنیا هم دچار اخلال در کارهایشان شده اند و مشکلاتی برای آن ها در پی داشته است. پس مبارزه با کرونا به تنهایی کار دولت و یک دستگاه نیست و همه ی مردم باید به آن ورود کنند و همه دست به دست هم بدهند.

وی گفت: بسیج یک نیروی سازمان یافته و مردمی است که طی 42 سال گذشته هر کجا و هر مقطع که مسئولان برای حل یک مشکل به این نیروی سازمان یافته مردمی توجه کردند به خوبی آن مشکلات رفع و حل شده و کارها جلو رفته است. ما مصداق آن را در دفاع مقدس به خوبی می بینیم که در آن دوره حضرت امام(ره) با ایجاد بسیج عمومی و مردمی، جنگ را مردمی کردند و مردمی شدن این موضوع باعث شد جنگ تحمیلی به دفاع مقدس تبدیل و نامیده شود.

معاون سیاسی سپاه افزود: در پیامی که در 29 ابان ماه سال 67 امام به مناسبت تاسیس بسیج صادر کردند، فرمودند مسئولان به پشتوانه بسیج است که می توانند مشکلات را از بین برده و کشور را به پیش ببرند؛ این یعنی بسیج یک نیروی راهبردی و مردمی است و کلیدی است که هر قفلی را باز میکند و هر بن بستی را از بین می برد.

وی در آخر گفت: در مقابله باکرونا هم بسیج ظرفیت بالایی دارد اما بنظر می رسد آن طور که باید و شاید از تمام ظرفیت بسیج استفاده نشده است و جا دارد که دولت ما و دستگاه های دیگر از ظرفیت بسیج در مقابله با این بیماری استفاده حداکثری بکنند.

کد مطلب: 112179
 


 
پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
۱۵ جمادى الثانی ۱۴۴۲
28 January 2021