Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
امامی: زورم به کشتی‌گیر آمریکایی می‌رسید اما اشتباه کردم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴
کشتی‌گیر وزن ۷۴ کیلوگرم تیم ملی آزاد گفت: زورم به حریف آمریکایی می‌رسید، اما اشتباه کردم و پایی که گرفته بودم را به خاک ختم نکردم تا او ببرد.
امامی: زورم به کشتی‌گیر آمریکایی می‌رسید اما اشتباه کردم
به گزارش تابش کوثر، یونس امامی در خصوص مبارزه فینالش با کایل دِیک آمریکایی و اینکه ۴ امتیاز اشتباهی که ابتدا به حریفش دادند و در چلنج اصلاح شد، چقدر در نتیجه پایانی تاثیر داشت، گفت: این ۴ امتیاز من را به هم نریخت چون می‌دانستم اشتباه است و اصلاح می‌شود اما مسئله این بود که باعث شد حریفم قشنگ استراحت کند.

وی در مورد داوری این مبارزه، گفت: پوئن اخطار هم درست نبود، من اینطور حس می‌کنم، چون فرار از فن نکردم و دو جا پایش را گرفتم اما اشتباه از من بود که خاکش نکردم.

امامی در خصوص اینکه آیا با توجه به قدرت بدنی آمریکایی‌ها، زورش به کایل دِیک نرسیده، تصریح کرد: نه اشتباه فنی بود. کشتی همین است، یک جا بعضی حریفان زورشان از تو کمتر و بعضی بیشتر است. سهل‌انگاری بود، پایش را در اختیار داشتم اما از دستم درآمد.

دارنده ۲ مدال برنز جهان در مورد اینکه روی سکو اشک می‌ریخت، گفت: می‌توانستم طلا بگیرم و این خیلی ناراحتم کرد. در بلگراد بیشتر از نورسلطان که برنز گرفتم، ناراحت بودم و باید جبرانش کنم.

امامی تصریح کرد: دیک حریف خوب، عنوان‌دار و باتجربه‌ای است و حضور یک حریف خوب باعث پیشرفتم می‌شود که این نتیجه را جبران کنم.

وی در پاسخ به این سوال که اگر کشتی‌گیر روس هم در این مسابقات بود، نتیجه چه می‌شد، گفت: باز من می‌رفتم که بجنگم. ب/۱۱۰
منبع: تسنیم
کد مطلب: 129252
 


 
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۱ شعبان ۱۴۴۵
21 February 2024