Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
برنامه‌های سفر رئیس‌جمهور به استان لرستان اعلام شد
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۹
استاندار لرستان در جلسه هماهنگی سفر آتی رئیس‌جمهور به استان بر موضوع ارائه گزارشات از وضعیت استان به تفکیک شهرستان ها و پیگیری مطالبات تاکید کرد.
برنامه‌های سفر رئیس‌جمهور به استان لرستان اعلام شد
به گزارش تابش کوثر، در ادامه جلسات هماهنگی سفر آتی رئیس‌جمهور به لرستان، جلسه بررسی آخرین وضعیت شهرستانها به ریاست زیویار استاندار و با حضور معاونین استاندار، فرمانداران و مدیران ستادی برگزار شد.

استاندار لرستان در مورد سفر رئیس جمهور و هیئت همراه به استان لرستان اظهار داشت: در جلسه امروز موضوعات مرتبط با اجرای مقدمات سفر آتی رئیس‌جمهور محترم به استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و فرمانداران گزارشی از وضعیت شهرستانها ارائه دادند.

زیویار افزود: در سفر آیت‌الله رئیسی و هیئت همراه به لرستان برنامه‌های متنوعی گنجانده شده که شامل دیدار با اقشار مختلف مردمی، بازدید از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی و برگزاری جلسات خواهد بود .


وی بیان کرد: ضرورت دارد فرمانداران در فرصت باقیمانده نسبت به ارائه گزارش آخرین وضعیت مشکلات و مطالبات و ارائه به استانداری جهت انعکاس به رئیس جمهور محترم اقدام کنند.

نماینده عالی دولت در استان لرستان عنوان کرد: سفر رئیس‌جمهور به لرستان فرصتی مغتنم برای پیگیری مطالبات مردمی است که با صرف ساعتها کار کارشناسی و برنامه‌ریزی مناسب، با هدف بهره‌برداری به نفع مردم استان انجام شده است .

زیویار خاطرنشان کرد: سدها و راه‌آهن استان در حوزه های نیرو و راه و شهرسازی را می‌توان به عنوان پروژه‌های مهم در سفر آتی رئیس جمهور به استان مطرح کرد .

استاندار لرستان گفت: در موضوع سفر رئیس‌جمهور و هیئت همراه به لرستان لازم است نگاه مسئولین مطالبه‌گرایانه، استانی و در راستای انتفاع تمام مردم استان باشد. ب/۱۱۰منبع: تسنیم
کد مطلب: 121205
 


 
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
۱۶ جمادى الثانی ۱۴۴۳
19 January 2022