Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
ساخت فیلم «شهید همت» نهایی شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۵
قائم مقام انجمن سینمای انقلاب و دفاع‌مقدس گفت: این انجمن برای ساخت آثار سینمایی خود، تعدادی طرح فیلمنامه‌ دارد که با موضوع خانواده‌هایی که چندین شهید تقدیم انقلاب کرده‌اند، تولید می‌شود.
ساخت فیلم «شهید همت» نهایی شد
به گزارش رسانه الکترونیکی تابش کوثر٬ روح‌الله سهرابی در این باره گفت: در این راستا با دعوت از چند نویسنده، فیلمنامه‌هایی در حال نوشته شدن است تا پس از آن به بررسی و ساخت آن فیلم‌ها اقدام کنیم.

وی افزود: یکی از اقدامات دیگر انجمن با موضوع پرداختن به موضوع تکفیری‌ها و گروه داعش و ساخت فیلم سینمایی «طاعون» است که قرار شده در این فیلم از زاویه نگاه جدیدی این گرو‌ه‌ها به تصویر کشیده شوند و به تولید این فیلم سینمایی به چشم یک پروژه ملی نگاه می‌شود.

سهرابی اضافه کرد: نویسندگی این فیلم سینمایی که پس از اتفاقات اخیر در سوریه شروع شده را پرویز شیخ‌طادی برعهده دارد که در ادامه کار به «امپراتوری جهنم» تغییر نام داد. انجمن سینمایی انقلاب و دفاع‌مقدس تمام تلاش خود را به خرج داده تا کار تولید این اثر به تهیه‌کنندگی محمد خزایی در سال جاری آغاز و برای حضور در جشنواره امسال آماده شود.

قائم‌مقام انجمن سینمای انقلاب و دفاع‌مقدس گفت: در حال حاضر پیش‌تولید این فیلم در حال انجام است و فیلمنامه آن تا حدود زیادی آماده شده و پس از بازنویسی و اصلاح ایرادات وارد شده قرار است با مشارکت سازمان سینمایی تولید ‌شود.

وی یادآور شد: پروژه دیگر انجمن و از مهم‌ترین آنها فیلم سینمایی «شهید همت» است که ساخت آن نهایی شده و تنها ملاحظاتی بر آن وارد شده که در صورت تامین منابع مالی و جذب مشارکت ارگان‌ها کار پیش‌تولید آن به سرعت شروع می‌شود.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 22302
 


 
پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸
۱۵ ذی‌القعده ۱۴۴۰
18 July 2019