Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
روحانی بحرینی به خاطر یک سخنرانی زندانی شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۳
حکم زندان شیخ منسی، یک حکم طایفه ای و ظالمانه و حمله به علمای شیعه بحرین است که نشان دهنده ضرورت اجرای توصیه های کمیته حقیقت یاب و متوقف شدن تبعیض و سلب حقوق شهروندان و آزادی های دینی توسط آل خلیفه است.
روحانی بحرینی به خاطر یک سخنرانی زندانی شد
به گزارش تابش کوثر، در پی صدور یک سال زندان برای شیخ محمد المنسی توسط دادگاه آل خلیفه، جمعیت الوفاق بحرین اعتراض خود را نسبت به این حکم ظالمانه اعلام کرد.

جمعیت الوفاق بحرین، این حکم دادگاه را یک حکم طایفه ای و ظالمانه و حمله به علمای شیعه بحرین دانست که نشان دهنده ضرورت اجرای توصیه های کمیته حقیقت یاب و متوقف شدن تبعیض و سلب حقوق شهروندان و آزادی های دینی توسط آل خلیفه است.

در بیانیه الوفاق آمده: شیخ منسی به خاطر فعالیت های دینی و منبر و موعظه محکوم به زندان شد و پس از سخنرانی در یکی از مساجد بحرین که بر اساس وظیفه دینی وی در ارشاد و امر به معروف و نهی از منکر صورت گرفت، محکوم به زندان شد در حالی که این اقدام او نشان دهنده شخصیتی دینی و ملی برجسته و موضع گیری های آگاهانه وی در سوق دادن بحرین به سوی افق های آزادی و ثبات و پیشرفت می باشد و زندانی کردن چنین شخصیتی، اشتباهی آشکار است و ما از مسئولان بحرین می خواهیم شیخ منسی را آزاد ساخته و به حقوق وی احترام بگذارند.س/110
منبع: حوزه
کد مطلب: 32392
 


 
سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸
۱۳ ذی‌القعده ۱۴۴۰
16 July 2019