Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
توصیه خواندنی شهید سردار سلیمانی به دخترش
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۷
رئیس دانشگاه آزاد، در برنامه‌ای تلویزیونی به نقل خاطره‌ای شنیدنی از سردار رشید و شجاع اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت.
به گزارش تابش کوثر؛محمد مهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد در یک ویژه برنامه‌ تلویزیونی به مناسبت شهادت سردار سلیمانی خاطره‌ای از منش بزرگوارانه او درخصوص مشکلی که برای دخترش در دانشگاه پیش آمده بود، نقل کرد.

طهرانچی گفت:  آن زمان که در دانشگاه شهید بهشتی بودم، طی جریانی به طور اتفاقی متوجه شدم که دختر شهید سردار سلیمانی دانشجوی همان دانشگاه است. آن طور که متوجه شده بودم، یکی از اساتید درخصوص یک واحد درسی، برای دختر سردار مشکلی ایجاد کرده بود. این موضوع را وقتی به دیدار خانواده این شهید رفته بودم با دخترش مطرح کردم.

دختر سردار ضمن تایید آن اتفاق گفت: وقتی این موضوع را با پدرم مطرح کردم، با مخالفت شدید او برای عدم معرفی خودم به عنوان دختر سردار سلیمانی مواجه شدم. پدرم تاکید کرد« مبادا خودت را در دانشگاه معرفی کنی که من دختر سردار سلیمانی هستم».

رئیس دانشگاه آزاد، اشاره‌ای هم به دغدغه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی درباره شهدای مدافع حرم کرد و گفت: سردار خود شخصا به طور مرتب پیگیر امورات فرزندان شهدای مدافع حرم بود و مرتب نامه می‌نوشت و جویای احوال آنها بود.
منبع:باشگاه خبرنگاران
ر/111

کد مطلب: 104439
 


 
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
۲۵ ذی‌الحجه ۱۴۴۱
15 August 2020