Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
غول هزینه‌ها در کمین استقلال و پرسپولیس/سرخابی‌ها فصل آینده آسیایی می‌شوند؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۳
پرسپولیس و استقلال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۲۰ مشکلات زیادی خواهند داشت و شاید بدهی‌ها و هزینه‌های زیاد برای سرخابی‌ها دردسرساز شود.
به گزارش تابش کوثر؛پرسپولیس و استقلال که فصل گذشته با قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی به لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۱۹ راه پیدا کردند  اما در این مسابقات در مرحله گروهی حذف شدند. با این حال فصل آینده هم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا حضور خواهد داشت و استقلال هم با توجه به اینکه به احتمال فراوان سپاهان یا پرسپولیس قهرمان جام حذفی خواهند شد آسیایی می‌شود.

به این ترتیب سرخابی‌ها فصل آینده هم در لیگ قهرمانان حضور خواهند داشت البته یک غول بزرگ بر سر راه آسیایی شدن این دو تیم وجود دارد و آن هم میزان بدهی‌های دو باشگاه است. تعهدات مالی دو باشگاه در این فصل لیگ برتر قطعا از فصل گذشته بیشتر شده است. بازیکنان و مربیان خارجی که دو باشگاه جذب کرده‌اند و پرداخت مطالبات  آنها می‌تواند مانند غولی در کمین سرخابی‌ها باشد بخصوص اینکه شفر هم از استقلال جدا شده است. 

در فصل گذشته استقلال و پرسپولیس با همت و کوشش تمام مجموعه ورزش از وزارت ورزش گرفته تا فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ این دو باشگاه مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را گرفتند با این حال احتمال دارد اگر وضعیت بدهی‌های باشگاه استقلال و پرسپولیس سامان پیدا نکند کنفدراسیون فوتبال آسیا مجوز حضور این دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا برای فصل آینده را صادر نکند! 

این دو باشگاه فصل گذشته بخشی از بدهی‌هایشان را پرداخت کردند و با شماری از طلبکاران هم برای تسویه حساب توافق کردند باید دید غول هزینه‌ها و بدهی‌ها فصل آینده اجازه حضور به این دو باشگاه را در لیگ قهرمانان آسیا خواهد داد؟
منبع:فارس
ر/111

کد مطلب: 96734
 


 
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
۱۸ ذی‌الحجه ۱۴۴۰
19 August 2019