Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
ترامپ هواپیماهای بازی «کال آو دیوتی» را به نروژ فروخت!
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰
دونالد ترامپ رئیس جمهوری Hمریکا در تازه ترین اشتباه مضحک خود هواپیماهای اف – 52 را که تنها در بازی فراخوان وظیفه وجود دارند، به نروژ فروخته است.
به گزارش تابش کوثر؛ به نقل از ورج، هواپیماهای اف – ۵۲ هرگز در دنیای واقعی تولید نشده اند و حضور آنها مربوط به بازی فراخوان وظیفه یا کال او دیوتی است که در آن نبردهایی در آینده با حضور این هواپیماها جریان می یابد.
ترامپ در اظهارات خود تصریح کرده: ما در ماه نوامبر تحویل اولین جت های جنگنده اف – ۵۲ و اف -۵۳ را به نروژ آغاز کردیم. ما در مجموع ۵۲ هواپیما از این گروه را داریم که تحویل برخی از آنها اندکی پیش از برنامه و زودتر انجام شده است.
ظاهرا منظور ترامپ این بوده که امریکا ۵۲ هواپیمای جت جنگده اف -۵۳ را به نروژ تحویل می دهد. اما در ادای جملات دچار اشتباه شده و اسباب تفریح و خنده روزنامه نگاران و مردم عادی را فراهم آورده است.
ترامپ به تازگی به علت تشبیه تعدادی از کشورهای آفریقایی و آمریکای لاتین به چاه مستراح به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. وی پیش از این از وجود کشوری در آفریقا به نام نامبیا خبر داده بود. این در حالی است که در آفریقا دو کشور زامبیا و نامیبیا وجود دارند، اما کشوری به نام نامبیا در این قاره قرار ندارد.
منبع:فارس
ر/111
کد مطلب: 72604
 


 
پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
۶ ربيع الثانی ۱۴۴۰
13 December 2018