Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
پیروانی: در تهران فقط برای فوتبال وضعیت قرمز داریم؟ً
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۱
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گناه کسی را هم نشستم، ولی بیاییم همه دست به دست هم بدهیم و با مشکلات مبارزه کنیم و زندگی در کنار کرونا را یاد بگیریم.
به گزارش تابش کوثر؛افشین پیروانی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس که صبح امروز به همراه کادر فنی و بازیکنان این تیم برای انجام تست کرونا به مجموعه درفشی‌فر آمده بود، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر استارت روزهای خوب از امروز زده شد و تست‌گیری از تمام اعضای تیم را داشتیم. امیدواریم روز به روز شرایط بهتری رقم بخورد و اگر گرفتن تست کرونا هم شرط نبود، مطمئن باشید سلامتی همه بازیکنان و کسانی که در کنار تیم حضور دارند برای ما خیلی مهم است و به همین خاطر امروز استارت این کار را زدیم و فردا هم جواب آزمایش‌ها می‌آید و از شنبه بعدازظهر تمرینات‌مان را شروع می‌کنیم.

وی در مورد این موضوع که در این مدت هجمه‌های زیادی علیه پرسپولیس به وجود آمد، تصریح کرد: بهتر است دیگر به عقب برنگردیم. تمام صحبت‌ها در این مدت انجام شده، ولی خب تیم ما پرسپولیس است و چندین بار قهرمان شده و نتایج خوبی گرفته است. در حال حاضر هم اختلاف خوبی در صدر جدول داریم و مطمئناً صحبت می‌شود، ولی خواهش من این است که اگر قرار است درباره تیم یا شخصی صحبت کنیم ابتدا اخلاق را رعایت کنیم و بعد از آن هم از حقایق حرف بزنیم. تهمت و افترا کار قشنگی نیست.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این موضوع که گفته بود افراد به عمد سرفه می‌کنند و می‌گویند که کرونا گرفته‌اند، خاطرنشان کرد: من گفتم اکر کسانی کاری را از روی رضایت نخواهند انجام بدهند شاید کارهای دیگری کنند. من گناه کسی را هم نشستم، ولی بیاییم همه دست به دست هم بدهیم و با مشکلات مبارزه کنیم و زندگی در کنار کرونا را یاد بگیریم. اگر هم صحبتی کردم حدس و گمانم بوده است و به کسی تهمت نزدم. خواهشم این است که همکاری کنیم و این موضوع را هم بدانیم که اگر امسال لیگ برگزار نشود مطمئناً سال آینده هم برگزار نخواهد شد. فوتبال می‌تواند شادی و نشاط در جامعه به وجود بیاورد و باید یک مقدار اتحاد و همدلی ما بیشتر شود.

پیروانی در پاسخ به این سؤال که «اگر بازی‌های پرسپولیس خارج از تهران برگزار شود شما مشکلی ندارید؟»، گفت: ببینید هر تصمیمی گرفته شود ما تابع قانون هستیم، ولی سؤال من این است که در تهران فقط برای فوتبال وضعیت قرمز داریم؟! ما نزدیک‌ترین جایی که می‌خواهیم برویم 30 دقیقه در ترافیک هستیم. تمام اصناف و مشاغل باز است و خواهش من این است این قدر روی فوتبال حساس نباشند. هر جا بگویند ما بازی می‌کنیم. ما بیشترین ضرر را از بازی بدون تماشاگر می‌کنیم، چون بیشترین هوادار را داریم و دوست داریم کنار طرفداران‌مان بازی کنیم، ولی همیشه تابع قانون هستیم و مطمئن باشید هر تصمیمی گرفته شود همه باید تبعیت کنند.
منبع:تسنیم
ر/111

کد مطلب: 107714
 


 
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹
۲۱ ذی‌القعده ۱۴۴۱
12 July 2020