Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
تحول در پاراکانو با مربی برزیلی و تلاش قایقرانان برای مدال آوری در پاراآسیایی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷
مدیر تیم های ملی پاراکانو گفت: با حضور مربی برزیلی در کنار تیم پاراکانو، به کسب مدال در بازیهای پاراآسیایی چین امید زیادی داریم.
تحول در پاراکانو با مربی برزیلی و تلاش قایقرانان برای مدال آوری در پاراآسیایی
به گزارش تابش کوثر مسعود مهدوی نیا ،درباره وضعیت رکورد قایقرانان پاراکانو از زمان حضور پدروسنا مربی برزیلی، اظهار کرد: دومین اردوی آمادگی قایقرانان پاراکانو با حضور شهلا بهروزی راد، اسلام جاهدی، مسعود قیصری، رویا سلطانی، سارا عبدالملکی، آبتین زرجو، سعید حسین پور و محمد طباطبایی زیر نظر مربی برزیلی (سرمربی) و احمدرضا طالبیان و پریسا مقدم (مربیان تیم) در دریاچه آزادی در حال برگزاری و روند پیشرفت قایقرانان راضی کننده است.

وی یکی از برنامه‌های تیم پاراکانو را حضور در مسابقات قهرمانی آسیا تایلند عنوان کرد و افزود: مسابقات پاراکانو قهرمانی آسیا فروردین در تایلند برگزار می شود، در این مسابقات چون سهمیه ورود به بازی های پاراآسیایی هانگژو چین توزیع می شود، تلاش بر این است که در هر مرحله اردو قایقرانان از نظر آمادگی بدنی،تکنیک، تاکتیک و مسائل روانی با توجه به تست‌هایی که در جریان اردوها گرفته می‌شود مورد ارزیابی قرار بگیرند تا بهترین ها برای قهرمانی آسیا انتخاب شوند.

مدیر تیم های ملی پاراکانو با بیان این که هدف اصلی بازیهای پاراآسیایی چین است، گفت: با توجه به این که پاراکانو برای اولین بار در بازیهای پاراآسیایی چین حضور پیدا می‌کند، تمرکز اصلی ما روی این رشته است تا بهترین عملکرد را ابتدا در قهرمانی آسیا و سپس در پاراآسیایی چین داشته باشیم. به هر صورت از زمان حضور مربی برزیلی در کنار تیم ملی، قایقرانان احساس بسیار خوبی دارند و انگیزه آنها برای مدال آوری در رویدادهای پیش‌رو چند برابر شده است.

مهدوی نیا در پایان همچنین در خصوص وضعیت شهلا بهروزی راد نیز اظهار کرد: وی در شرایط آمادگی ایده‌ال و خوبی قرار دارد و تلاش او کسب مدال در قهرمانی آسیا و بازیهای پاراآسیایی چین است.ب/۱۱۰


منبع:ایسنا
کد مطلب: 122735
 


 
دوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
۱۵ شوّال ۱۴۴۳
16 May 2022