Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
دبیر فدراسیون کشتی:به هیچ کشتی‌گیری برای حضور در کشورهای دیگر مجوز نداده و نمی‌دهیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۵
دبیر فدراسیون کشتی گفت: به هیچ کشتی‌گیری برای حضور در تیم‌های ملی کشورهای دیگر مجوزی نداده و نخواهیم داد.
به گزارش تابش کوثر؛درباره حضور محمدرضا آذرشکیب در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد آذربایجان و اینکه گفته می‌شود فدراسیون کشتی برای حضور وی رضایت‌نامه داده است، گفت: به هیچ عنوان چنین چیزی درست نیست؛ به هیچ کشتی‌گیری از سوی فدراسیون کشتی رضایت‌نامه نداده و نخواهیم داد.

وی ادامه داد: سیاست فدراسیون کشتی این است که هر کشتی‌گیری که می‌خواهد برای کشور دیگری کشتی بگیرد خودش باید مراحلش را هر چه که هست طی کند، مانند کسی که می‌خواهد به کشور دیگری مهاجرت کند. از سوی فدراسیون کشتی برای هیچ کشتی‌گیری مجوز صادر نشده و نخواهد شد. طبق قانون باید نامه‌ای به اتحادیه جهانی مبنی بر رضایت حضور کشتی‌گیر از کشور مبدا صادر شود که ما به هیچ عنوان چنین کاری را نکرده و نخواهیم کرد.

دبیر فدراسیون کشتی درباره انتخابات این فدراسیون عنوان کرد: هنوز زمانی برای برگزاری انتخابات اعلام نشده است. مدارک برخی دوستان ناقص بوده است و اعلام کردند تا زودتر تکمیل و تحویل دهند. 21 نفر ثبت نام کرده‌اند که در مرحله اول در کمیسیون تطبیق مدیریت ممکن است تعدادی شرایط لازم را نداشته باشند و در چرخه انتخابات قرار نگیرند. در هر حال بررسی مدارک و تایید صلاحیت‌ها زمان می‌برد که امیدورام به زودی شاهد برگزاری انتخابات باشیم.
منبع:فارس
ر/111

کد مطلب: 95329
 


 
جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸
۱۶ ذی‌القعده ۱۴۴۰
19 July 2019