Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
آغاز حراج سکه از ساعت ۲ بعد از ظهر
تاریخ انتشار : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۲
مرحله جدید حراج سکه های دولت با ماموریت بانک کارگشایی از ساعت ۲ بعد از ظهر امروز و به منظور شکست حباب بازار آغاز می شود.
آغاز حراج سکه از ساعت ۲ بعد از ظهر
به گزارش تابش کوثر ؛ با توجه به افزایش قیمت سکه طی روزهای اخیر و حبابی شدن قیمت ها در این بازار بانک مرکزی تصمیم گرفته تا با عرضه سکه، قیمت ها را واقعی کند.

برهمین اساس، بانک مرکزی به بانک کارگشایی ماموریت داده تا سکه های دولت را برای جلوگیری از حبابی شدن بازار سکه به حراج بگذارد.

سلیمانی مدیرعامل بانک کارگشایی از آغاز حراج سکه از ساعت 2 بعد از ظهر امروز خبر داد و گفت: بناست حراج سکه تا اطلاع ثانوی روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه در بانک کارگشایی انجام شود.

وی با تأکید بر اینکه در مرحله نخست عرضه، ربع سکه بهار آزادی حراج نمی‌شود، افزود: حراج سکه‌های نیم و تمام بهار آزادی در بسته های 20 تایی تا زمان اعلام بانک مرکزی ادامه خواهد داشت و در مرحله بعدی عرضه نیز، سکه ربع بهار آزادی به حراج اضافه می‌شود.

مدیرعامل بانک کارگشایی که مسئولیت حراج سکه ها را برعهده دارد می گوید هنوز قیمت حراج سکه به این بانک اعلام نشده است؛ اما به طور حتم قیمت اعلامی از سوی بانک مرکزی کمتر از قیمت بازار خواهد بود.

 متقاضیان می‌توانند برای شرکت در این حراج حضوری با در دست داشتن کارت ملی و کارت بانکی برای پرداخت، به سالن حراج بانک کارگشایی واقع در خیابان مولوی، روبه‌روی میدان محمدیه مراجعه کنند.
منبع : تسنیم
ع/888
کد مطلب: 69049
 


 
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
۶ ربيع الأول ۱۴۴۰
14 November 2018