Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
محل برگزاری داربی اهواز تغییر کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۳
مسئول کمیته مسابقات هیأت فوتبال استان خوزستان گفت: آبگرفتگی‌های اطراف ورزشگاه غدیر اهواز شرایط برگزاری داربی این شهر را از ما گرفته و این دیدار در ورزشگاه اختصاصی فولاد برگزار خواهد شد.
به گزارش تابش کوثر؛پس از شایعات مطروحه در محافل مختلف مبنی بر تغییر مکان برگزاری دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و فولاد در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر، این موضوع  را از متولیان فوتبال استان در این هیأت جویا شدیم.

بر همین اساس، رئیس هیأت فوتبال استان خوزستان بر این باور بود که در حالی که اطراف ورزشگاه دچار آبگرفتگی شده و پلی که راه مواصلاتی ورزشگاه قرار دارد از یک کانال با حجم آب گرفتگی زیاد قرار دارد، استادیوم غدیر اهواز مشکلی برای برگزاری داربی این شهر ندارد.

عبدالکاظم طالقانی، رئیس هیأت فوتبال استان خوزستان گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار کرد: مشکلی خاصی برای برگزاری این دیدار در ورزشگاه غدیر اهواز وجود ندارد، اما تصمیم نهایی با سازمان لیگ است.

وی ادامه داد: زمین ورزشگاه غدیر اهواز مشکل آبگرفتگی ندارد، اما آب به محوطه درب شماره یک ورزشگاه ورود کرده است.

رئیس هیأت فوتبال استان خوزستان تصریح کرد: پل کانال بنی صدر و محوطه‌ای که راه ورودی این ورزشگاه است، مشکلی را ایجاد نکرده گرچه این کانال نیز حجم آب بسیاری را در خود جای داده، اما در خود ورزشگاه مشکل ملموسی وجود ندارد.

طالقانی در خصوص زمان دقیق برای مشخص شدن محل برگزاری این دیدار گفت: نماینده سازمان لیگ در اهواز حضور دارد و مشغول بررسی این موضوع است تا در نهایت محل برگزاری این مسابقه تا فردا مشخص خواهد شد، در کل تابع دستور سازمان لیگ هستیم و هر موضوعی که ابلاغ شود باید اجرا کنیم.

همچنین مسؤول کمیته مسابقات هیأت فوتبال استان خوزستان، به فارس گفت: بررسی‌ها صورت گرفته و ورزشگاه غدیر امکان برگزاری این دیدار را ندارد.

عبدالنبی شولی گفت: آب گرفتگی‌ها اطراف ورزشگاه برای تماشاگران و تیم‌ها مشکل ساز خواهد بود و تصمیم بر آن شد که این دیدار در ساعت ۱۶ روز پنجشنبه در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار شود.

منبع:فارس
ر/111
کد مطلب: 95365
 


 
پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸
۱۵ ذی‌القعده ۱۴۴۰
18 July 2019