Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
ثبت نام آزمون ورودی جامعةالزهرا(س) تا ۲۲ بهمن تمدید شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۵
مهلت آزمون ورودی جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ به دلیل درخواست‌های مکرر متقاضیان تا ۲۲ بهمن تمدید شد.
ثبت نام آزمون ورودی جامعةالزهرا(س) تا ۲۲ بهمن تمدید شد
به گزارش تابش کوثر، حجت‌الاسلام اباذر عمرانی فر ضمن گرامیداشت سالروز قیام خونین ۱۹ دی مردم قم در سال ۱۳۵۶، عنوان کرد: با توجه به درخواست‌های مکرر بانوان علاقه‌مند به تحصیل علوم دینی در جامعةالزهرا سلام‌الله‌علیها و ارائه فرصت به داوطلبانی که در بازه زمانی تعیین شده موفق به ثبت نام نشدند، زمان ثبت نام تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ تمدید شد.

رئیس سنجش و پذیرش جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها یادآور شد: ثبت نام تنها از طریق سامانه پذیرش به آدرس الکترونیکی http://paziresh.jz.ac.ir‎ امکان‌پذیر است.

حجت الاسلام عمرانی فر به متقاضیانی که هنوز ثبت نام نکرده‌اند، توصیه‌هایی داشت و افزود: همانگونه که در سامانه پذیرش و پایگاه اطلاع رسانی یادآوری شد، داوطلبان لازم است قبل از ثبت نام و هر اقدامی، دفترچه راهنمای پذیرش را به دقت مطالعه کنند، چنانچه اکثر سوالاتی که به سامانه پشتیبانی ارسال شده، حاکی از عدم مطالعه دقیق دفترچه است.

وی توصیه کرد: برای تسهیل ثبت نام و عدم مواجهه با ترافیک پیشنهاد می‌شود ثبت نام متقاضیان به روزهای پایانی موکول نشود.

رئیس سنجش و پذیرش جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها بیان داشت: از آنجایی که سامانه پذیرش به صورت هوشمند طراحی شده است، پس از وارد کردن اطلاعات داوطلب، سامانه با توجه به اطلاعات ثبت شده، برنامه‌های آموزشی مجاز را جهت انتخاب به شما نمایش می‌دهد؛ از این رو لازم است در ثبت اطلاعات داوطلب، نهایت دقت را داشته باشید.

حجت‌الاسلام عمرانی ادامه داد: در صورت بروز خطا یا ایجاد سوال، فقط از طریق سامانه ارسال و پیگیری درخواست (واقع در سامانه پذیرش) اقدام به ارسال سوال نمائید و از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به جامعةالزهرا سلام‌الله‌علیها خودداری کنید.

وی عنوان کرد: داوطلبان حتماً اطلاعات ثبت نامی خود را هنگام ثبت نام به دقت مشاهده کنند و اگر فرد دیگری برای آنها ثبت نام می‌کند، قبل از تکمیل ثبت نام همه اطلاعات را بررسی و در صورت نیاز نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند.

رئیس سنجش و پذیرش جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها یادآور شد: داوطلبان باید اطلاعات کارت ثبت نام، تراکنش مالی و کد رهگیری ثبت نام خود را تا پذیرش نهایی نگهداری کنند، دریافت تمامی خدمات از طریق سامانه بر پایه این اطلاعات است.

حجت‌الاسلام عمرانی فر خاطرنشان کرد: داوطلبانی که در هنگام خرید با تراکنش ناموفق مواجهه شده‌اند، با توجه به توضیحات بند ۶ و ۷ مندرج در صفحه خرید کارت اقدام کنند. ب/۱۱۰منبع: خبرگزاری حوزه
کد مطلب: 122447
 


 
دوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
۱۵ شوّال ۱۴۴۳
16 May 2022