Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
تأکید عضو شورا برحل مشکل اعتباری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰
عضو کمیسیون بودجه شورای شهر تهران اعلام کرد که مساله مشکلات اعتباری سازمان فرهنگی و هنری به یک مشکل تاریخی و ماندگار تبدیل شده است.
تأکید عضو شورا برحل مشکل اعتباری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران
به گزارش تابش کوثر، ناصر امانی صبح امروز در جلسه شورای شهر تهران پس از استماع گزارش رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران با بیان این که انتصاب امرودی یکی از بهترین انتصابات دوره مدیریت شهری قبلی است، گفت: دیدیم که در دوران کرونا که بسیاری از مراکز فرهنگی و هنری که به تعطیلی کشیده شده اند اما سازمان توانست بر مشکلات خود فائق آید که این نشان دهنده توان مدیر آن در اداره این مجموعه بود.

وی با بیان این که بحث تفکیک وظایف و موازی کاری بین سازمان فرهنگی و هنری و معاونت فرهنگی و اجتماعی وجود دارد، گفت: در دوره چهارم شورای شهر لایحه تفکیک و شفاف سازی حوزه عملکرد سازمان فرهنگی و هنری و معاونت فرهنگی اجتماعی را تدوین کردیم که قرار بود همه فعالیت های فرهنگی و هنری و مراکز آن به سازمان تحویل داده شود و معاونت اجتماعی در حوزه ماموریت های اصلی شهر همچون فرهنگ شهروندی ، پسماند و غیره عمل کند که به نظر می رسد باید این مشکل را حل کنیم.

وی افزود: بحث اعتبارات سازمان مهم است چرا که معمولا در همه دوره ها اعتبارات متناسب با نیازها و ماموریت های سازمان نبوده و می بینید حالا که ۱۷۵ میلیارد تومان در اصلاحیه بودجه به سازمان داده شده است باز هم برای نگه داشت و حقوق مشکل دارند. پس بیایید پس از بررسی دقیق یک بار هم که شده حداقل های نگه داشت و اجرای ماموریت های سازمان را بدهیم تا این مشکل تاریخی و ماندگار حل شود.ب/۱۱۰


منبع:ایسنا
کد مطلب: 122429
 


 
دوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
۱۵ شوّال ۱۴۴۳
16 May 2022