Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
جذب 34 هزار و 745 حامی ایتام در ماه رمضان
تاریخ انتشار : جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۳
مدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت‌های کمیته امداد گفت: در نیمه ماه مبارک رمضان امسال 34 هزار و 745 حامی برای ایتام و محسنین جذب شده است.
جذب 34 هزار و 745 حامی ایتام در ماه رمضان
به گزارش تابش کوثر،احسان گتمیریان ، درخصوص مشارکت و کمک مردم به نیازمندان و مددجویان کمیته امداد اظهار داشت: در حوزه ایتام کمک‌های خوبی انجام شده است و در حال حاضر برای 600 هزار حامی برای 300 هزار یتیم تحت پوشش کمیته امداد جذب شده‌اند که امیدواریم تا پایان سال به 800 هزار حامی برسد.

گتمیریان بیان داشت‌: با آغاز دهه کرامت برنامه‌هایی را برای جذب کمک‌های مردمی برای ایتام و محسنین(فرزندان بد سرپرست) داریم و تاکنون مشارکت مردم نسبت به سال‌های گذشته بهتر بود. خیرین می‌توانند با مراجعه با سایت کمیته امداد، مساجد و مصلی‌های نماز جمعه کمک‌های خود را به نیازمندان پرداخت کنند. 

مدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت‌های کمیته امداد گفت:تاکنون 34 هزار و 745 حامی جدید برای حمایت از ایتام و محسنین جذب شده‌اند که از این تعداد 27 هزار و 15 نفر از طریق دفاتر امداد در سطح کشور و 7 هزار و 730 نفر از طریق سایت برای حمایت از ایتام ثبت نام کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه حامیان ایتام و محسنین ماهانه به ترتیب 250 هزار تومان و 113 هزار تومان به حساب افراد تحت پوشش خود واریز می‌کنند گفت: در 15 روز اخیر تاکنون مبلغ 7 میلیارد و 644 میلیون ریال از سوی خیرین و حامیان جدید ایتام و طرح محسنین به حساب این افراد واریز شده است.

منبع:فارس

کد مطلب: 97156
 


 
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
۱۱ ربيع الثانی ۱۴۴۱
8 December 2019