Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
واکنش صیامی به پایان اختلاف با وزیر ورزش و اعتراض فدراسیون‌ها به بودجه مجلس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷
رئیس فدراسیون دوومیدانی به پایان اختلاف ها با وزیر ورزش و جوانان واکنش نشان داد.
واکنش صیامی به پایان اختلاف با وزیر ورزش و اعتراض فدراسیون‌ها به بودجه مجلس
به گزارش تابش کوثر، هاشم صیامی در مورد کمک مجلس به فدراسیون های ورزشی اظهار داشت: مجلس حدود ۸ میلیارد به ما کمک کرد که باید نیمی از آن را صرف پرداخت بدهی‌های مالیاتی انباشته کنیم و بقیه مبلغ را هم برای رسیدگی و تجهیز ورزشگاه آفتاب انقلاب که هیچ ردیف بودجه‌ای ندارد، صرف خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه آیا شما هم از اعتراض کنندگان به بودجه صورت گرفته بودید یا خیر عنوان کرد: همه فدراسیون ها دچار مشکل هستند و بودجه فعلی کفاف هزینه‌ها را نمی‌دهد. فدراسیون ها چیزی غیر از حق نمی‌گویند و باید به آنها کمک شود. به ما کمک شد و دست شان درد نکند، اما بهتر بود همه فدراسیون‌ها در این بودجه دیده می‌شدند تا خدمت بهتری را انجام می‌دادند.

رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد اینکه اختلافات شما و وزیر ورزش به پایان رسید یا خیر، گفت: یک موضوعی را به وزیر ورزش بد انتقال داده بودند و در حاشیه مجمع کمیته ملی المپیک هم می‌خواستم به او بگویم که اینطور نیست. سال ۶۸ با سجادی با هم تمرین می‌کردیم و او خودش قهرمان دوومیدانی بوده و این رشته را به خوبی می‌شناسد. او نفر اول ورزش کشور است و دغدغه‌ ورزش را دارد. هیچ مشکلی وجود ندارد و ما هم به سلسله مراتب سازمانی آگاه هستیم.

صیامی در مورد اینکه گفته می‌شود افراد دو شغله در این فدراسیون حضور دارند، تاکید کرد: هیچ فرد دو شغله‌ای در فدراسیون حضور ندارد و این خلاف قانون است. افرادی که حضور دارند یا مامور شده‌اند و یا هیچ حقوقی دریافت نمی‌کنند. خود من از بنیاد شهید و دبیر فدراسیون نیز از آموزش و پرورش مامور شده‌ایم.ب/110


منبع:فارس
کد مطلب: 126867
 


 
يکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
۱۶ محرّم ۱۴۴۴
14 August 2022