Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
هواداران چلسی خواستار اخراج یک بازیکن
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۴
هواداران تیم چلسی اخراج دروازه‌بان گران‌قیمت این تیم را خواستار شدند.
هواداران چلسی خواستار اخراج یک بازیکن
به گزارش تابش کوثر، در ادامه دیدارهای هفته دوم لیگ برتر انگلیس یک دیدار برگزار شد که در آن لیورپول، مدافع عنوان قهرمانی به دیدار چلسی رفت و با دو گل به برتری رسید.

دروازه‌بان چلسی یعنی کپا آریسابالاگا دوباره مقصر شکست تیمش بود زیرا به لیورپول گل دوم را هدیه داد تا در دیدار روز یک‌شنبه در استمفوردبریج، چلسی ۱۰ نفره شکست بخورد.

تیم چلسی با خریدهای زیاد خود در تابستان چهره یک تیم مدعی را به خود گرفته بود ولی بعد از برتری در هفته نخست خیلی زود به دیدار قهرمان فصل قبل رفت و با دو گل به این تیم باخت.

اما این شکست برای هواداران لمپارد و چلسی ناراحت کننده بود و هواداران فروش این دروازه‌بان و اخراج او از تیم‌شان را خواستار شدند. این اتفاق در فصل قبل نیز رخ داد جایی که ویلی کابایرو، دروازه‌بان دوم چلسی به کپا ترجیح داده شد ولی این دروازه‌بان اسپانیایی بار دیگر جایگاه خود را پس گرفت.

چلسی با تیمو ورنر و کای هاورتز در تابستان قرارداد امضا کرد ولی این خریدها هم نتوانسته است چاره کار لمپارد در لیگ باشد.  کپا دروازه‌بان چلسی  در سال ۲۰۱۸ از اتلتیک بیلبائو وارد لندن شد. آن هم با قراردادی به ارزش ۷۱.۵ میلیون پوند که بیش‌ترین رقم پرداختی برای یک دروازه‌بان است ولی این دروازه‌بان نتوانسته است عملکرد خوبی در چلسی داشته باشد.

منبع: ایسنا
کد مطلب: 110737
 


 
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
۳ ربيع الأول ۱۴۴۲
20 October 2020