Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
رییس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری:
سامانه‌ تسهیل ارتباط دولت با نخبگان و صاحبنظران راه‌اندازی می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲
رییس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری از راه‌اندازی سامانه‌ای جامع و کارآمد برای تسهیل و تحکیم ارتباط دولت با نخبگان و صاحبنظران در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
سامانه‌ تسهیل ارتباط دولت با نخبگان و صاحبنظران راه‌اندازی می‌شود
به گزارش تابش کوثر، محمدصادق خیاطیان در حساب کاربری شخصی خود در اینستاگرام، نوشت: ارتقای حکمرانی و تدبیر عالمانه چالش‌های پیش روی کشور، جز با تسهیل و قوام‌بخشی به ارتباط دولت و شبکه نخبگانی کشور ممکن نیست. در دولت سیزدهم عمیقا اعتقاد داریم که غفلت از این ظرفیت بزرگ، نه فقط یک تصمیم نابجای مدیریتی که خطای راهبردی سرمایه‌سوز است.

رییس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری افزود: در همین راستا از همان ابتدای مسئولیت در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری، این مهم را با تاکید ویژه رئیس‌جمهور محترم جزء رئوس برنامه‌ها و اقدامات مرکز قرار دادم و در همین مدت کوتاه، بسیار تلاش کردم، در این مسیر گام‌های موثری برداشته شود. تاکید مقام معظم رهبری بر ایجاد ساز وکار برای استفاده از دیدگاه‌ها و شیوه‌های پیشنهادی صاحب‌نظران، نخبگان و مردم، عزم بنده و همکارانم در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری را برای استمرار این رویکرد مستحکم‌تر کرد.

خیاطیان ادامه داد: خدمت مردم شریف ایران، نخبگان دغدغه‌مند کشور و همه کسانی که سودای آبادانی این آب و خاک را در سر دارند، عرض می‌کنم که مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری به زودی سامانه‌ای جامع و کارآمد برای تسهیل و تحکیم ارتباط دولت با آنان راه‌اندازی خواهد کرد. تعمیق این ارتباط البته فقط با اراده دولت شدنی نیست و لازم است این عزیزان هم منت گذاشته و ما را به دریافت نظرات و پیشنهاداتشان مفتخر کنند.

وی از آمادگی این مرکز برای دریافت نظرات و پیشنهادات نخبگان خبر داد و گفت: این آمادگی در مرکز وجود دارد که در سطوح مختلف و در همه حوزه‌های عملکردی دولت، نظرات و پیشنهادات نخبگانی را دریافت نموده و آن را به بخش‌های مختلف دولت انتقال دهد. ب/۱۱۰منبع: ایرنا
کد مطلب: 122473
 


 
دوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
۱۵ شوّال ۱۴۴۳
16 May 2022