Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
سید حسن نصرالله در گفتگو با المیادین:
آمال ترامپ، اسرائیل و سعودی ها در ایران با شکست مواجه شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۵
دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه آنچه درحال حاضر در ایران روی می دهد سیاسی نبوده وقابل مقایسه با حوادث سال ۲۰۰۹ نیست، تصریح کرد که امیدهای ترامپ،اسرائیل و آل سعود درایران به شکست انجامید.
به گزراش تابش کوثر ؛ سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان چهارشنبه شب با شبکه خبری المیادین گفتگو کرد.

سید حسن نصرالله در گفتگو با شبکه خبری المیادین اظهار داشت: آنچه در حال حاضر در ایران رخ می‎دهد سیاسی نیست و قابل مقایسه با حوادث سال ۲۰۰۹ (حوادث ۸۸) نیست.

دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه برخی جریانات سیاسی وارد خط بحران در ایران شده و با سوء استفاده از تظاهرات آن را به سمت سیاسی سوق دادند، تاکید کرد که مقامات ایران با آرامش با این بحران برخورد کرده و معترضان از آشوبگران جدا شده اند.

وی همچنین افزود که فایده این اعتراضات این بود که طرف های داخلی در ایران را به بررسی و همکاری سوق داد و انگیزه ای برای ایجاد راهکارهای جدی جهت حل مشکلات شد.

سید حسن نصرالله تصریح کرد که آمال ترامپ، معاون وی، دولت آمریکا و نیز نتانیاهو، اسرائیل و سعودی ها در ایران با شکست مواجه شد.

دبیرکل حزب الله خاطرنشان کرد آنچه در روزهای گذشته در ایران اتفاق افتاد تاثیری بر حمایت ایران از مقاومت نخواهد داشت و مردم ایران به مقاومت ایمان دارند.

منبع : مهر

ی/555
کد مطلب: 71874
 


 
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
۱۱ صفر ۱۴۴۰
20 October 2018