Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
ایران ۶ - اسپانیا ۳/ هت‌تریک ساحلی بازان ایران در قهرمانی جام بین‌قاره‌ای
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، در فینال مسابقات فوتبال ساحلی بین قاره‌ای، اسپانیا را شکست داد و قهرمان این مسابقات شد.
به گزارش تابش کوثر؛به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار فینال جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی ۲۰۱۹ از ساعت ۱۹:۳۰ بین تیم‌های ایران و اسپانیا آغاز شد و در پایان موفق به کسب قهرمانی این دوره از مسابقات شد.

در وقت اول این دیدار مصطفی کیانی با استفاده از شوت محکم روی خطای گرفته شده برای ایران، نخستین گل را به ثمر رساند.

گل دوم هم روی شوت سرکش و فوق‌العاده زیبای سعید پیرامون از نیمه زمین خودی وارد دروازه اسپانیا شد.

در ادامه این وقت، قیچی برگردان محمدعلی مختاری به تیرک افقی دروازه اسپانیا برخورد کرد. البته در ادامه اسپانیا موفق به جبران نتیجه شد تا دو تیم با نتیجه تساوی به وقت استراحت اول بروند.

در وقت دوم یک پنالتی به نفع ایران گرفته شد که پنالتی محمد مختاری توسط دروازه‌بان اسپانیا دفع شد. دو دقیقه بعد یک پنالتی برای اسپانیا گرفته شد و به گل تبدیل شد.

در ادامه ضربه قیچی برگردان علی میرشکاری به تیرک دروازه حریف برخورد کرد.

پس از دقایقی ساحلی‌بازان کشورمان روی یک کار تاکتیکی و چند پاس به گل تساوی سه بر سه رسیدند. ضمن اینکه در ۲دقیقه مانده به پایان مسابقه شوت محکم حمید بهزادپور تبدیل به گل چهارم ایران شد.

وقت سوم این دیدار با حساسیت دوچندان و تلاش اسپانیا برای جبران گل عقب مانده دنبال شد، اما شروع مجدد بهزادپور و ضربه زیبای کاپیتان احمدزاده گل پنجم ایران را وارد دروازه حریف کرد. ضمن اینکه داور اروپایی و پرتغالی این دیدار احمدزاده را دقایقی بعد با دو کارت زرد به دلیل اعتراض از زمین اخراج کرد.

گل ششم ایران نیز توسط محمد معصومی‌زاده به ثمر رسید. دو دقیقه مانده به پایان این دیدار بازیکن اسپانیا از بازی اخراج شد. ملی پوشان ایران تا ثانیه اخر این دیدار دست از تلاش بر نداشته و توانستند با اقتدار پرچم سه رنگ ایران را با اقتدار به اهتزاز در آوردند.

این دیدار با نتیجه ۶ بر ۳ به سود ملی پوشان ایران به پایان رسید.

گفتنی است، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با این قهرمانی به سومین قهرمانی خود در ۹ دوره جام بین قاره‌ای دست یافت و از این پس با برزیل و روسیه به عنوان سه تیم پرافتخار این رقابت‌ها شناخته می‌شود.

بازیکن مصدوم ایران، آقای گل جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی شد

امیرحسین اکبری، بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با وجود مصدومیت و از دست دادن دو دیدار پایانی ایران عنوان آقای گلی جام بین قاره‌ای را کسب کرد.
منبع:باشگاه خبرنگاران
ر/111

کد مطلب: 102862
 


 
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
۱۴ شوّال ۱۴۴۱
6 June 2020