Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
رونالدو: منچستر مستحق برد نبود/به نظرم گلم زیبا نبود!
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۱
ستاره پرتغالی یوونتوس پس از شکست مقابل منچستر یونایتد اعلام کرد که تیم انگلیسی اصلا مستحق برد نبود.
رونالدو: منچستر مستحق برد نبود/به نظرم گلم زیبا نبود!
به گزارش تابش کوثر، تیم فوتبال یوونتوس شب گذشته در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میزبان منچستر یونایتد بود که با وجود حملات متعدد بیانکونری در نهایت منچستریونایتد به 2 گل رسید تا  با نتیجه 2 بر یک پیروز میدان باشد.

رونالدو پس از این بازی در مصاحبه با شبکه اسکای اسپورت گفت: لیگ قهرمانان اروپا رقابتی خاص است. ممکن است شما جلو بیفتید اما نباید احساس راحتی داشته باشید چون هر چیزی می تواند در این رقابت اتفاق بیفتد. ما سوار بر بازی بودیم و 2 تا 3 فرصت قطعی برای تمام کردن بازی داشتیم اما ما در نهایت تاوان عدم تمرکزمان را دادیم.

وی افزود: منچستر چیزی از خودش نشان نداد که مستحق برد باشد اما 2 گل به ثمر رساندند. دوست ندارم از شانس صحبت کنم چون شما باید به دنبال شانس باشید این بار این برد هدیه ای از ما برای آنها بود. شکست خوب نیست اما ما همچنان صدرنشین گروه هستیم. تیم عملکرد خوبی داشت و باید بازیکنان سرشان را بالا بگیرند. بدون شک ما به عنوان صدرنشین به مرحله بعد صعود می‌کنیم.

ستاره پرتغالی درباره گل زیباش گفت: در رختکن فرصت این را داشتم تا گلم را دوباره ببینم. به نظرم گل زیبایی نبود. من حرکت خوبی داشتم و خوب شوت زدم. اما ما در این بازی خوب نبودیم چون می توانستیم 3 تا 4 گل بزنیم.
منبع:فارس

کد مطلب: 89406
 


 
يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
۱۷ ذی‌الحجه ۱۴۴۰
18 August 2019