Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
در سرتاسر جهان با کیفیت عالی دریافت کنید :
8 پوستر جدید تابش کوثر درباره نماز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۴
در پایین هر طرح فایل دریافت اندازه A3 آن موجود می باشد تا مردان و زنان مسلمان در سراسر جهان بتوانند این طرح ها را چاپ و در اختیار دیگران قرار دهند . (چاپ و تکثیر طرح ها بلامانع است )
به گزارش رسانه تابش کوثر  یکی از کارهای مهمی  که باعث می شود  انسان نسبت به انجام عمل پسندیده  رغبت  و در مقابل برای ترک یک عمل ناپسند نفرت پیدا کند  علم به خوبی های آن کار مثبت و بدی های آن کار منفی است . علم و تفکر است که به انسان این قدرت را می دهد که کار مثبت را انجام و کار منفی را ترک کند .

در سرویس درس های زندگی بخش نماز  6 طرح درباره نماز به محضر شما عزیزان رسید که درباره این فریضه الهی  هر چه گفته و نوشته شود کم است از همین باب  در اینجا توجه شما عزیزان را به 8 پوستر دیگر درباره نماز از احادیث اهل بیت عصمت و طهارت جلب می کنیم.

توجه شود که  در پایین هر طرح فایل دریافت اندازه A3 آن موجود می باشد تا مردان و زنان مسلمان در سراسر جهان بتوانند این طرح ها را چاپ و در اختیار دیگران قرار دهند . (چاپ و تکثیر طرح ها بلامانع است )


برای دریافت پوستر اولین سوال از انسان  در اندازه A3 جهت چاپ اینجا را کلیک کنیدبرای دریافت پوستر دوری از تکبر و خودخواهی  در اندازه A3 جهت چاپ اینجا را کلیک کنیدبرای دریافت پوستر  قلعه محکم در اندازه A3 جهت چاپ اینجا را کلیک کنید


برای دریافت پوستر تسبیحات حضرت زهرا  در اندازه A3 جهت چاپ اینجا را کلیک کنیدبرای دریافت پوستر اولویت با نماز  در اندازه A3 جهت چاپ اینجا را کلیک کنیدبرای دریافت پوستر  غم و اندوه دنیا در اندازه A3 جهت چاپ اینجا را کلیک کنیدبرای دریافت پوستر  ضایع کردن نماز در اندازه A3 جهت چاپ اینجا را کلیک کنیدبرای دریافت پوستر  نماز معراج مومن در اندازه A3 جهت چاپ اینجا را کلیک کنید
کد مطلب: 66202
 


 
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
۲۰ رجب ۱۴۴۲
4 March 2021