Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
جواد تشکری در کفتگو با تابش کوثر :
الگو بودن بسيجيان ايراني براي رزمندگان حشد الشعبي
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۶
زمانی که انسان خودش را در مشهد شهدای مدافع حرم ببیند و بداند دشمن در این محور کم و بیش در حال شرارت است یک حال و هوای خاصی برای اجرا و ارتباط با مخاطبان پیدا می کند که اصلا قابل مقایسه با اجرای برنامه در استودیو نیست که این سختی ها هم شیرین است.
الگو بودن بسيجيان ايراني براي رزمندگان حشد الشعبي
به گزارش تابش کوثر جواد تشکری مدیر دفتر ریاست مرکز بسیج سازمان صدا و سیما درباره برنامه از خرمشهر تا قدس که در هفته دفاع مقدس به صورت زنده از مناطق عملیاتی مدافعان حرم بخش شده در گفتگو با خبرنگار رسانه تابش کوثر گفت : دفاع مقدس ادامه نهضت سید الشهدا علیه السلام بود و رزمندگان ما به ندای هل من ناصر حضرت اباعبدالله لبیک گفتند که خیلی از جوانان دنیا مخصوصا مسلمانان از  دفاع مقدس الگو گرفتند و در  میان آنها ، رزمندگان حزب الله لبنان و مدافعان سوریه و عراق پیشتازان ایثار و حماسه هستند.

وی در ادامه افزود :  ما سعی کردیم این نقطه اتصال را نشان بدهیم  تا ملت عزیز ایران به صادر شدن انقلاب اسلامی و الگو بودن آن برای آزادی خواهان عالم به خود افتخار کنند . 

مجری بخش عراق برنامه خرمشهر تا قدس درباره  سختی های محیط اجرای برنامه اظهار کرد : زمانی که انسان خودش را در مشهد  شهدای مدافع حرم ببیند و بداند دشمن در این محور کم و بیش در حال شرارت است یک حال و هوای خاصی برای اجرا و ارتباط با مخاطبان پیدا می کند که اصلا قابل مقایسه با اجرای برنامه  در استودیو نیست که این سختی ها هم شیرین است. 

تشکری  در پاسخ به این سوال که کدام بخش از برنامه برای شما دلنشین بود ، گفت : در کربلای معلی با حسین اسدی از رزمندگان جیش الامام حشدالشعبی برنامه داشتیم که یک جوان 30 ساله عراقی و دارای سه فرزند بود و می گفت از بسیجیان ایرانی آموخته که زیر بار ظلم نباید رفت.

مدیر دفتر ریاست مرکز بسیج سازمان صدا و سیما  در ادامه درباره تشییع جنازه شهید مدافع حرم  محسن حججی اظهار کرد :یک جوان زمانی که داری همسر و فرزند باشد در تکاپوی آینده بهتر است اما همه دیدند که شهید حججی از همسر و فرزند و آسایش کنار خانواده می گذرد و لباس رزم بر تن می کند تا جلوی دشمن ایستادگی کند و حتی پس از اسارت کوچک ترین کرنشی نشان نمی دهد و سرش را در این راه می دهد .

وی با بیان اینکه  این جوانان شایسته بهترین قدرشناسی هستند ،  افزود:  الحمد لله همه دیدند که مردم عزیز ما چه تشییع جنازه باشکوهی را برگزار کردند تا پیام ایستادگی در برابر ظلم و ستم را به داخل و خارج از کشور بدهند .

تشکری در پایان با بیان اینکه ما باید قدر مملکت و امنیتمان را بدانیم ، گفت : حتما کسانی که به عراق و سوریه سفرکردن این حرف را تصدیق می کنند که در این کشور ها امکان ندارد در مسیر حرکت به پست ایست بازرسی نرسید که با این حال در هفته شاهد عملیات های تروریستی در عراق و سوریه هستیم اما در ایران اسلامی در سایه مجاهدت های نیروی های امنیتی و نظامی در امنیت کامل روزگار را سپری می کنیم .
کد مطلب: 65842
 


 
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
۱۰ شوّال ۱۴۴۱
2 June 2020