Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
ترامپ باز اصحاب رسانه کشورش را نالایق خواند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۰
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه با انتشار توییت جدیدی، به دو هفته خودداری از انتقاد از رسانه ها پایان داد و اصحاب رسانه در این کشور را نالایق و بی کفایت خواند.
ترامپ باز اصحاب رسانه کشورش را نالایق خواند
به گزارش تابش کوثر، وی در حساب کاربری توییتر خود نوشت: تماشای مردمی (رسانه هایی) که کتاب و مقالات مهمی در مورد من می نویسند و با این حال هیچ چیز درباره ام نمی دانند و دسترسی صفر دارند، خیره کننده است. اخبار جعلی.
از قرار معلوم توییت ترامپ در پاسخ به کتابی است که از طرف 'کتی تور' گزارشگر شبکه خبری ام اس ان بی سی در مورد وی منتشر شده است.
نویسنده در این کتاب، رفتار ترامپ با اصحاب رسانه را با نحوه آزار و کشتار مسیحیان در رم باستان، قیاس پذیر برشمرده شده است.
رئیس جمهوری آمریکا در توییت دیگری به توفان ویرانگر ایرما اشاره کرد که به تازگی این کشور را در نوردید. وی در این توییت نوشت: ویرانی به جا مانده از توفان ایرما، دستکم در مناطقی خاص، بسیار شدیدتر از میزانی بود که همه فکر می کردند، اما انسان هایی شگفتی آور سخت کار می کنند.
توفان قدرتمند ایرما میامی در ایالت فلوریدا را در نوردید و خسارات و ویرانی های بسیاری بر جای گذاشت. این توفان بخش بزرگی از میامی را زیر آب برد.

منبع: ایرنا
کد مطلب: 63592
 


 
جمعه ۱ تير ۱۳۹۷
۸ شوّال ۱۴۳۹
22 June 2018