Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
آیت الله گرامی:
نمایندگان جدید به دنبال رفع مشکلات اقتصادی مردم باشند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۵
استاد حوزه بر لزوم وجه مسئولان نظام در رفع مشکلات اقتصادی تاکید کرد.
نمایندگان جدید به دنبال رفع مشکلات اقتصادی مردم باشند
به گزارش تابش کوثر، آیت الله گرامی صبح امروز در دیدار با دکتر محمدرضا عارف منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبتخانه حضور مردم در انتخابات و انتخاب افراد دارای صلاحیت خرسند کننده بود و امیدواریم این مجلس بتواند در راه حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی و دینی مردم کوشاباشد.

وی افزود: باید شرایطی در کشور ایجاد شود که افرادی که با نیت تلاش و کار صادقانه وارد گود می شوند حمایت شوند نه اینکه افراد لایق هم کار کنند و هم آماج حملات قرار گیرند.

این استاد حوزه بیان کرد: امروزه مشکل اقتصادی، مهمترین مشکل کشور است و به همین دلیل همه مسئولان با هر علاقه و سلیقه، باید برای رفع مشکلات مردم کوشا باشند و از هیچ فرصتی برای خدمت رسانی کوتاهی نکنند.

وی گفت: متاسفانه در دیدارهای حضوری و مکاتبات مردمی مشاهده می کنیم که مردم از مشکلات عدیده اقتصادی در رنج هستند و کار تا حدی پیش رفته است که امکان دارد گروه هایی با نفوذ در عقاید مردم آنها را گمراه کنند که در این زمینه نیز مسئولان باید بیشترین وقت خود را صرف رفع مشکلات معیشتی مردم کنند.

وی اظهارکرد: سیستم های اقتصادی دنیا با گردش پولی و مالی در بانک ها ا رتباط مستقیمی دارد و حل مشکلات امروز بانک ها نیز در کشور باید در اولویت های طرح ریزی اقتصادی مسئولان باشد زیرا نمی توان با یک نظر نسبت به بانک ها اعمال مدیریت کرد؛ زیرا مقوله بانکداری مقوله پیچیده ای است که باید به همه جوانب آن توجه داشت.س/110
کد مطلب: 31768
 


 
جمعه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
۱۱ رمضان ۱۴۴۲
23 April 2021