Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
ایران عملیات تروریستی در «سامرا» و «تکریت» را محکوم کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۷
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن عملیات های تروریستی در «سامرا» و «تکریت»، این اقدامات وحشیانه را ناشی از ناکامی های مکرر تروریست ها در پیشبرد اهداف پلید خود در عراق دانست.
ایران عملیات تروریستی در «سامرا» و «تکریت» را محکوم کرد
به گزارش تابش کوثر به نقل از اداره دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه، «بهرام قاسمی» سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان انفجارهای تروریستی سامرا و تکریت در عراق که به کشته و زخمی شدن ده ها تن از  انسان ها و زائران بی گناه منجر شد را به شدت محکوم کرد.

 

وی ضمن تسلیت این وقایع دردناک، با بازماندگان این اقدامات شوم تروریستی ابراز همدردی کرده و بار دیگر مسؤولیت جامعه جهانی در مقابله با گسترش تروریسم و اقدامات وحشیانه گروه های تکفیری را مورد تأکید قرار داد.

 
قاسمی ضمن ابراز تاسف از شهادت و زخمی شدن تعدادی از زائران ایرانی در حوادث تروریستی سامرا این ضایعه دردناک را به ملت ایران و خانواده های داغدار این شهدای مظلوم تسلیت گفت.

 
سخنگوی وزارت خارجه، این اقدامات وحشیانه را ناشی از ناکامی های مکرر تروریست ها در پیشبرد اهداف پلید خود در عراق دانست و افزود: جمهوری اسلامی ایران تا شکست کامل و پاکسازی تروریسم، در کنار دولت و ملت عراق خواهد ایستاد.

313/م مهر
کد مطلب: 37799
 


 
يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
۱۷ ذی‌الحجه ۱۴۴۰
18 August 2019