Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
ولایتی در مراسم بزرگداشت روز دانشجو :
اگر شجاعت دفاع را نداری ساکت باش / بعضی گویا سخنگوی آمریکا هستند/ افتخار می کنم که پایه گذار تفکر مسابقه ندادن با اسرائیل هستم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۹
گاهی افراد به گونه ای سخن می گویند که گویا سخنگوی امریکا هستند ، آمریکا از آذر 32 تا آذر 96 هیچ تغییری نکرده است که صحنه همان است و دشمن همان دشمن است.
به گزارش رسانه تابش کوثر مراسم بزرگداشت روز دانشجو عصر سه شنبه 14 آذر ماه با رونمایی از سردیس شهید مصطفی موسوی جوانترین شهید مدافع حرم با حضور  علی اکبر  ولایتی ، سردار محمدرضا یزدی ، فرهاد رهبر و جمعی از مسئولان، اساتید و دانشجویان در واحد تهران غرب دانشگاه آزاد اسلامی  برگزار شد .

در ابتدای این مراسم  دکتر ولایتی رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد با تبریک به خانواده شهید موسوی به خاطر تربیت فرزند صالحشان گفت :  ما در جوانان دفاع از حرم و بنیان های اعتقادی ملت را  می بینیم که 16 آذر یک هدف ملی بوده است و به دست دانشجویان رقم خورد و  متعلق به مردم است .

وی افزود : عدم شناخت واقعیت های بین المللی باعث شده که از این شهیدان و راهی که انتخاب کرده اند ، عده ای انتقاد کنند و حتی بگویند بیایید باداعش مذاکره کنیم.کسی که کودکان را می کشد و انسان ها را در آب خفه کرده  و تجاوز به عنف دارد و با سر بریدن لفظ الله اکبر می گوید چه چیزی از مذاکره می فهمد که برویم مذاکره کنیم.

ولایتی در ادامه تصریح کرد : اگر خودت شجاعت لازم را نداری ونمی توانی دفاع کنی درباره کسانی که از تو دفاع می کنند این چنین سخن نگو و ساکت باش تا آنها  کار خودشان را انجام بدهند و تو هم شاکر باش که همچنین ملتی داری.

رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد با بیان اینکه گاهی افراد به گونه ای سخن می گویند که گویا سخنگوی امریکا هستند ، اظهار کرد : آمریکا از آذر 32 تا آذر 96 هیچ تغییری نکرده است که صحنه همان است و دشمن همان دشمن است.

وی در ادامه افزود : در این عصر وظیفه دانشجو  روشنگری است ، تاریخ معاصر را بخوانید دشمن معلوم است و نوع دشمنی ها پیداست که اگر از کشور دفاع نمی کنید حداقل سرزنش نکنید.


علی اکبر ولایتی درباره علیرضای کریمی گفت : او از آئین و اعتقادات یک ملت دفاع کرد که یک ایران پشت اوست که شنیده ام گفته اند ولایتی در دوران وزارت امور خارجه خود نگذاشته تیم ورزشی ایران با اسرائیل مسابقه دهد و پایه اصلی این تفکر ولایتی است که باید بگویم افتخار می کنم که گفته ام با مسابقه ندادن ، اسرائیل را به رسمیت نشناسیم.

در پایان این مراسم از خانواده معزز شهید موسوی تجلیل شد . شهید مصطفی موسوی متولد ۱۳۷۴ است که در ۳۱ آبان ماه ۹۴ در سن ۲۴ سالگی در سوریه به شهادت رسید.


کد مطلب: 69974
 


 
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
۶ ربيع الأول ۱۴۴۰
14 November 2018