Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
از مطالعات راهبردی اعتیاد تا ورزش و مشکلات قلبی در «طبیب»
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۰
برنامه طبیب امروز شنبه ۳۱ خردادماه میزبان پزشک متخصص بیماریهای عفونی خواهد بود و به موضوع ویروس کرونا می‌پردازد.
به گزارش تابش کوثر؛به گزارش روابط عمومی برنامه تلویزیونی «طبیب»؛ برنامه طبیب امروز شنبه ۳۱ خردادماه میزبان پزشک متخصص بیماریهای عفونی خواهد بود و به موضوع ویروس کرونا می‌پردازد.

«طبیب» که هر روز پذیرای یک پزشک و تخصص ویژه است و یک موضوع پزشکی خاص را بررسی می‌کند فردا یکشنبه ۱ تیر ماه با حضور متخصص مطالعات راهبردی حوزه ی اعتیاد این موضوع را بررسی خواهد کرد و پزشکی دیگر با فوق تخصص گوارش و کبد
موضوع سنگ های کیسه صفرای بدون علامت، سنگ های علامت دار، علت تشکیل سنگ و افراد در خطر، راههای پیشگیری از آن، التهاب کیسه صفرا، سنگ مجرای کبد و پولیپ های کیسه صفرا را بررسی خواهد کرد.

همچنین در روز دوشنبه ۲ تیر ماه پزشک فیزیوتراپیست با موضوع قوز پشت و گردن و همچنین دکترای فوق تخصص جراحی غدد و سرطان با موضوع بحران جمعیت مهمان آنتن شبکه سه در برنامه «طبیب» خواهند بود.

«طبیب» همچنین در روز سه شنبه ۳ تیرماه پذیرای دکترای روانشناس با موضوع اعتیاد و حکیم متخصص طب ایرانی با موضوع پرسش و پاسخ به سوالات مخاطبین در خصوص این موضوع پاسخ خواهد داد.

برنامه تلویزیونی «طبیب» در روز چهارشنبه ۴ تیر ماه میزبان استاد فوق تخصص مراقبتهای ویژه و مسئول اموزش آی‌سی‌یو بیمارستان مسیح دانشوری با موضوع کرونا و همچنین دکترای فوق تخصص قلب و ریه
موضوع ورزش و مشکلات قلبی را بررسی خواهد کرد.

بخش معرفی دمنوش‌ها و غذاهای ارزان و پر خاصیت، آیتم ورزش در خانه، گزارش از سخنگوی وزارت بهداشت در ارتباط با مسایل روز پزشکی و نگاهی آماری به وضعیت کرونا در کشور از دیگر بخش های هر قسمت «طبیب» است.

این برنامه گفتگو محور با هدف اطلاع‌رسانی و پیشگیری در حوزه سلامت  و درمان هر روز میزبان متخصصان رشته‌های مختلف پزشکی  می باشد که به تهیه کنندگی علی زاهدی تولید شده و اجرای آن برعهده پیمان طالبی است.

«طبیب» هر روز از شنبه تا چهارشنبه در ساعت ۱۱:۳۰ صبح به مدت ۶۰ دقیقه بصورت زنده از آنتن شبکه سه پخش می‌شود.
ر/111
کد مطلب: 108404
 


 
شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹
۱۳ ذی‌القعده ۱۴۴۱
4 July 2020