Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
اژه‌ای:مردم خوزستان نباید با مشکلات بیکاری و اقتصادی درگیر باشند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸
غلامحسین اژه‌ای گفت: خوزستان یکی از مراکز آموزش عالی و قطب دوم اقتصادی کشور است که بر این اساس مردم آن نباید دچار مسائل بیکاری و اقتصادی می‌شدند.
اژه‌ای:مردم خوزستان نباید با مشکلات بیکاری و اقتصادی درگیر باشند
به گزارش تابش کوثر، حجت الاسلام غلامحسین اژه‌ای رئیس قوه قضائیه در بدو ورود به فرودگاه اهواز اظهار کرد: استان خوزستان استانی است که از جهت‌های مختلف مثال زدنی است، استانی است که خداوند عنایت کرده در طول سالهای متمادی مدافع حریم اهل بیت، دین و ارزشهای دینی بوده و هست.
وی افزود: استانی است که شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده است، استانی که در مقاطع مختلف به دفاع از دین و ارزشها و در مقابله تهاجم بیرونی و توطئه‌ها ایستادگی کرده است. رئیس دستگاه عدلیه با بیان اینکه خوزستان در زمان دفاع مقدس هزاران شهید، ایثارگر و جانباز تقدیم انقلاب کرد، گفت: مدال شهادتی که حضرت امام (ره) به این استان و مردم عزیز آن داد یک شهادت بی مانند در تاریخ است.
وی ادامه داد: شخصیتی مثل حضرت امام فرمودند که مردم خوزستان دین خود را به اسلام ادا کردند و این شهادت و افتخار بزرگی است. غلامحسین اژه‌ای تصریح کرد: این سابقه درخشان استان در زمینه‌های مختلف، دانشمندان و علمای بزرگ، شاعران به علاوه کلیه منابع مادی مثل رودهای پر آب، زمینهای حاصلخیز که خدا به استان خوزستان عنایت کرده است وی بیان کرد: این استان یکی از مراکز آموزش عالی و دارای ده‌ها دانشگاه و حوزه علمیه است، قطب دوم کشور در حوزه اقتصاد محسوب می‌شود که بر این اساس مردم آن نباید دچار بیکاری و مشکلات اقتصادی می‌شدند.
اژه‌ای عنوان کرد: مردم خوزستان حقیقتا سزاوار این هستند که بهترین خدمتها به آنها ارائه شود، متاسفانه برخی مشکلات در این استان وجود دارد که همه با هم باید دست در دست دهیم و برای رفع آنها تلاش کنیم.
وی اذعان کرد: امروز همه مسوولان از جمله رئیس جمهور، مجلس و قوه قضاییه، مصمم هستند تمام توان خود را برای رفع مشکلات کشور به ویژه خوزستان بکار گیرند. رئیس قوه قضائیه گفت: بنده به عنوان خادم مردم در قوه قضاییه مصمم شدم با سفر به استان خوزستان و نظارت از نزدیک از مشکلات این استان باخبر شوم اگر چه در این سفر کوتاه نمی‌توان همه مسائل را بررسی کرد.
وی اظهار کرد: طبق گزارشی که قبلا از این استان دریافت کردیم، مسائلی که توسط دستگاه قضا امکان رسیدگی به آن‌ها وجود دارد را با کمک علما و نماینده ولی فقیه، استانداری و نیروهای انتظامی مرتفع خواهیم کرد.
انتهای پیام/آ/313
منبع:فارس
کد مطلب: 120301
 


 
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
۲۲ ربيع الثانی ۱۴۴۳
27 November 2021