Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
استوکس به ایران بازنگشت/ وضعیت نامشخص مهاجم بدقول و بی‌نظم پرسپولیس
تاریخ انتشار : شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۹
مهاجم ایرلندی تیم فوتبال پرسپولیس با وجودی که باید روز جمعه به تهران باز می‌گشت هنوز به ایران بازنگشته است.
به گزارش تابش کوثر؛آنتونی استوکس بازیکنی با سابقه منفی از نظر اخلاقی در تیم تراکتور در شرایطی جذب باشگاه پرسپولیس شد که همه این هشدارها به باشگاه پرسپولیس داده شده بود با این حال مسئولان این تیم با معطلی دو هفته ای در دبی این بازیکن را جذب کردند.

استوکس که از نظر بدنی هم آماده نیست بعد از چند مورد بی نظمی‌های ریز در شروع تمرینات با سرخپوشان به طور غیر منتظره ای بعد از بازی با شارجه از یحیی گل محمدی مجوز گرفت تا دو روز بیشتر در دبی بماند تا در کنار فرزندش باشد. با این حال انتقادهای زیادی به سرمربی پرسپولیس بابت این مرخصی بد موقع وارد شد اما این بازیکن به جای اینکه به قول خودش پایبند باشد دیروز هم به تهران بازنگشت و قرار بر این شده بود با پرواز بعدی هر چه زودتر خود را به تهران برساند اما این بازیکن بی نظم همچنان به تهران بازنگشته و حتی شایعاتی مطرح شده که او به بهانه ویروس کرونا در تهران قصد بازگشت ندارد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس هم از او خبر ندارند و نسبت به وضعیتش بلاتکلیف هستند. همچنین دیروز با غیبت در تمرین صدای اعتراض یحیی گل محمدی هم در آمد و به مربیان تیمش اعلام کرد برای جریمه اسم این بازیکن از فهرست 18 نفره برای بازی با سپاهان هم خط خواهد خورد.
منبع:فارس
ر/111

کد مطلب: 105622
 


 
جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹
۱۷ شعبان ۱۴۴۱
10 April 2020