Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
پرسپولیس ایران - الدحیل قطر؛ جشن صعود سرخپوشان به نیمه نهایی؟
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۲
تیم فوتبال پرسپولیس در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه به مصاف تیم الدحیل قطر می‌رود.

به گزارش تابش کوثر؛تیم فوتبال پرسپولیس در بازی رفت در قطر یک بر صفر بازی را به حریف قدرتمندش واگذار کرد. با این حال پرسپولیس ایران امیدوار است که روز دوشبه در ورزشگاه آزادی با حمایت هواداران پرشمارش این باخت خفیف را جبران کند. هرچند پرسپولیس در این بازی چند بازیکن مصدوم و محروم دارد. سیامک نعمتی محروم است، سید جلال حسینی و بشار رسن  نیز دچار مصدومیت هستند و کادر پزشکی در تلاش است تا آنها را به این بازی برساند. در آنسوی میدان کاپیتان الدحیل بوضیفات که در بازی رفت دچار مصدومیت بود در تهران مقابل پرسپولیس بازی خواهد کرد. بنابراین سرخپوشان بازی سختی را پیش رو دارند.

پرسپولیس قطعا بازی را هجومی آغاز می‌کنند تا خیلی زود گل اول بازی را به ثمر برسانند تا در جو پرشور ورزشگاه آزادی حریف را وادار به اشتباه‌های بیشتر کنند. رویای صعود سرخپوشان دور از انتظار نیست. پرسپولیس و برانکو روی یار دوازدهم خود خیلی حساب می‌کنند ولی قطعا اندیشه‌های تاکتیکی برانکو نیز یکی از مهم‌ترین عوامل برای صعود پرسپولیس به نیمه نهایی خواهد بود.

پرسپولیس نباید در ورزشگاه آزادی گلی دریافت کند و در صورت پیروزی ۲ بر صفر سرخپوشان خود را در نیمه نهایی خواهند دید و آرزوی قطری‌ها که برگزاری یک نیمه نهایی تمام قطری در غرب آسیا نقش بر آب می‌شود و شاید استقلال هم در یک صعود معجزه‌ آسا و پیروزی مقابل السد بتوانند بزرگترین دربی آسیا را برگزار کنند.

روشن ایرماتوف داور مشهور ازبکستان سوت این مسابقه حساس را در ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی به صدا در می‌آورد و امیدواریم در پایان مسابقه پرسپولیس جشن صعود ۸۰ هزار نفری خود را در ورزشگاه آزادی بگیرد.
منبع:فارس
ر/111

کد مطلب: 87162
 


 
پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
۲۰ شعبان ۱۴۴۰
25 April 2019