Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
آشنایی با یازدهمین مسابقه ملی نـانـو
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹
انجمن علمی دانشجویی نانو فناوری و نهاد ترویجی نانو دانشگاه تفرش، جلسه مجازی آشنایی با یازدهمین مسابقه ملی نانو را برگزار می‌کند.
آشنایی با یازدهمین مسابقه ملی نـانـو
به گزارش تابش کوثر، این جلسه چهارشنبه ۱۵ تیر ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ با حضور امیرحسین الماسی (کارشناس بنیاد آموزش نانو) و میرعلیرضا فغانی (رتبه ۵ دهمین مسابقه ملی نانو) به صورت انتقال و همراه با پرسش و پاسخ برگزار می‌شود.

یازدهمین دوره مسابقه ملی نانو در سه مرحله برگزار می‌شود که مرحله اول طی روزهای ۲۹، ۳۰ و ۳۱ تیر (به صورت آنلاین)، مرحله دوم ۲۸ مرداد ماه (به صورت حضوری) و مرحله سوم از ۲۸ تا ۳۱ شهریور (به صورت حضوری) برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جلسه و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به شناسه @tafnanoo پیام دهند.

مسابقه ملی نانو، بزرگترین رقابت علمی در حوزه علم و فناوری نانو است که هر ساله توسط گروه ترویج و آموزش ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و با حضور هزاران نفر از علاقه‌مندان به فناوری نانو برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این مسابقه، افزایش آشنایی دانشجویان و محققان با فناوری نانو، ارتقای سطح گفتمان علم و فناوری نانو در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز علمی ـ آموزشی کشور، شناسایی نخبگان نانویی کشور و برترین‌های این حوزه، جهت‌دهی به فعالیت‌های آموزشی ـ پژوهشی و حمایت از فعالیت‌های شکل‌ گرفته در این زمینه توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو است.ب/110منبع:ایسنا
کد مطلب: 127033
 


 
يکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
۱۶ محرّم ۱۴۴۴
14 August 2022