Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
کاپیتان تیم ملی منتظر پیشنهاد اروپایی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۸
روزنامه الوطن قطر بعد از حضور اشکان دژاگه در کشور قطر از احتمال بازگشت کاپیتان تیم ملی ایران به لیگ ستارگان خبر داد.
به گزارش تابش کوثر؛ اشکان دژاگه مدت زیادی است با هیچ تیم باشگاهی قرارداد نبسته و با توجه به اینکه او پای ثابت اردوهای تیم ملی فوتبال ایران است، خیلی ها نگران وضعیت این بازیکن هستند. دژاگه باتجربه که سابقه بازی در ولفسبورگ آلمان و فولام انگلیس را در کارنامه دارد، بعد از بازگشت به تیم آلمانی از ابتدای فصل جاری با هیچ تیم باشگاهی قرارداد امضا نکرده است.
از سوی دیگر بسیاری بر این باور هستند که حضور دژاگه در فوتبال قطر و امضای قرارداد با العربی باعث شد تا به مشکلات زیادی برخورد کند و نتواند دوران حرفه ای اش را آنطور که می خواهد پیش ببرد. حالا در فاصله ۵ ماه تا جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه زمزمه هایی درباره بازگشت دژاگه به فوتبال قطر پیش آمده است.
کاپیتان تیم ملی ایران روز گذشته در اینستاگرام خود عکس هایی از بازی السیلیه و العربی منتشر کرد تا حضورش در کشور قطر نمایان شود. از این رو شایعاتی درباره بازگشت وی به لیگ ستارگان به وجود آمده که دژاگه فعلا چیزی را تایید نمی کند.
روزنامه الوطن قطر امروز با اشاره به سفر دژاگه به این کشور گزارشی را با تیتر «امکان بازگشت دژاگه به لیگ ستارگان» منتشر کرده است.
این روزنامه نوشت: «اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی ایران که سابقه بازی در العربی را دارد، روز گذشته بازی دو تیم السیلیه و العربی را در ورزشگاه از نزدیک تماشا کرد و به نظر می رسد قصد دارد به فوتبال قطر برگردد.»
القطر مصاحبه کوتاهی نیز با کاپیتان تیم ملی ایران انجام داده؛ دژاگه گفته است: «من در تعطیلات به سر می برم و برای مسائل شخصی در قطر حضور دارم. حضورم در اینجا مربوط به این نیست که بخواهم با تیمی مذاکره کنم یا قراردادی به امضا برسانم. من پیشنهادی از تیم های قطری ندارم؛ اما پیشنهادهایی از اروپا به خودم و مدیربرنامه هایم رسیده است. با این حال دوست دارم روزی دوباره به لیگ قطر برگردم؛ اما در حال حاضر چنین قصد و نیتی ندارم.»
دژاگه افزود: «فوتبال قطر در سال های گذشته پیشرفت خوبی کرده و همه چیز اینجا خوب است؛ اما پیشنهادهایی از اروپا دارم و ترجیح می دهم فوتبالم را در یک کشور اروپایی دنبال کنم.»
با توجه به اینکه زمان زیادی تا جام جهانی ۲۰۱۸ باقی نمانده و بی تردید دژاگه برای حضور مقتدرانه در این تورنمنت نیاز به تمرین با یک تیم باشگاهی سطح بالا دارد، به نظر می رسد او هرچه سریع تر باید تیم جدیدش را انتخاب کند تا همچنان یکی از نفرات مورد اعتماد کارلوس کی روش باشد. از سوی دیگر زمان زیادی تا پایان نقل و انتقالات زمستانی باقی نمانده و باید دید در روزهای آینده دژاگه با چه تیمی قرارداد امضا می کند.
منبع:ورزش 3
ر/111
کد مطلب: 72618
 


 
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
۴ ربيع الثانی ۱۴۴۰
11 December 2018