Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
با اعلام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم؛
انواع وام‌های دانشجویی در سال تحصیلی جدید +جدول
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۷
صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در بخشنامه‌ای تقویم زمان‌بندی ارائه وام‌های دانشجویی در نیم‌سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را به همراه جدول انواع وام‌های دانشجویی به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی اعلام کرد.
انواع وام‌های دانشجویی در سال تحصیلی جدید +جدول
به گزارش تابش کوثر، وام‌های دانشجویی از تسهیلاتی هستند که صندوق رفاه دانشجویی برای تامین نیاز دانشجویان در اختیار آنها قرار می دهد. این وام‌ها دارای انواع و شرایط مختلفی است که دانشجویان می‌توانند با توجه به نیازها و شرایط خود به گرفتن این تسهیلات اقدام کنند.

صندوق رفاه دانشجویان هر ساله تسهیلاتی را به صورت وام (تحصیلی - مسکن - ازدواج - زیارت - شهریه و ...) در اختیار دانشجویان قرار می دهد. دانشجویانی که از وام‌های دانشجویی استفاده می‌‌کنند موظف هستند بعد از تمام شدن تحصیلاتشان نسبت به بازپرداخت وام دانشجویی اقدام کنند.

همچنین پرداخت وام شهریه به دانشجویان شهریه‌پرداز شاغل پس از بهره‌مندی دانشجویان غیر شاغل امکان پذیر است. لذا دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی می توانند در صورت وجود اعتبار مازاد وام شهریه، پس از هماهنگی و أخذ مجوز از صندوق، درخواست دانشجویان شهریه پرداز شاغل را نیز طی لیست جداگانه‌ ارسال کنند.

در ادامه جدول وام‌های دانشجویی را مشاهده می‌کنید؛

انواع وام‌های دانشجویی در سال تحصیلی جدید +جدول

منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

کد مطلب: 111418
 


 
يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
۱۴ ربيع الثانی ۱۴۴۲
29 November 2020