Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
خبر خوش وزیر آموزش و پرورش به فرهنگیان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰
وزیر آموزش و پرورش گفت: خبر خوش من به فرهنگیان این است که پاداش پایان خدمت بازنشستگان تا پایان شهریور و درنهایت ابتدای مهر پردخت می‌شود.
خبر خوش وزیر آموزش و پرورش به فرهنگیان
به گزارش تابش کوثر، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه امروز هیأت دولت اظهار داشت:  فرهنگیان از مطالبات معوقی رنج می برند در این راستا خبر خوش من به آنها این است که موضوع پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان که از ابتدای شهریور آغاز شده است، تا پایان شهریورماه و در نهایت ابتدای مهرماه پرداخت خواهد شد.

حاجی‌میرزایی ضمن تشکر از نمایندگان مجلس برای اعتماد به وی گفت: روز گذشته برنامه‌ام را بصورت کتبی و شفاهی ارائه کردم؛ الان مهمترین کار مطرح، برگزاری شایسته بازگشایی مدارس است؛ چراکه در آستانه مهر هستیم و همه همکارانم تلاش و تکاپو دارند تا بازگشایی مدارس، با شکوه بیشتر برگزار شود.

وی ادامه داد: در برنامه‌هایم اشاره کردم که ما باید به ارتباط بین خانه و مدرسه توجه کنیم. الان خانواده‌ها را مخاطب قرار می‌دهم که کمتر از دو هفته دیگر فرزندان شما راهی مدرسه می‌شوند و باید ارتباط خانواده و مدرسه افزایش پیدا کند. 

وزیر آموزش و پرورش گفت: ارتباط خانواده و مدرسه به معنای کمک مالی به مدرسه نیست بلکه این ارتباط کمک می‌کند فرآیند تربیت دقیق‌تر و بهتر انجام شود. 

منبع:فارس

کد مطلب: 101068
 


 
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹
۱۷ ذی‌القعده ۱۴۴۱
8 July 2020