Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
بایدن در نظرسنجی‌ها همچنان از ترامپ پیش است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۲
نظرسنجی‌های انجام شده در روز‌های اخیر نشان می‌دهد نامزد حزب دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا نسبت به رقیب جمهوریخواه خود از شانس بیشتری برای پیروزی برخوردار است.
بایدن در نظرسنجی‌ها همچنان از ترامپ پیش است
به گزارش تابش کوثر، پایگاه اینترنتی «رییل کلیر پالیتیکم که روزانه آمار کلیه نظرسنجی‌های صورت گرفته رسانه‌های آمریکا درباره انتخابات این کشور و میانگین آن‌ها را ارائه می‌کند گزارش داد جو بایدن (نامزد حزب دموکرات) با ۴۹.۴ درصد امتیاز از دونالد ترامپ (نامزد حزب جمهوریخواه) با ۴۲ درصد پیش است.

با توجه به نارضایتی عمومی از سیاست‌های دونالد ترامپ، رئیس جمهور کنونی آمریکا در شرایط دشواری برای انتخاب مجدد در مقابل جو بایدن نامزد دموکرات‌ها قرار گرفته است.

بایدن در نظرسنجی‌ها همچنان از ترامپ پیش است

چند ماه گذشته به نفع کارزار انتخاباتی جو بایدن سپری شده است. او توانست سریعا حزب دموکرات را به روش‌هایی تقویت کند که هیلاری کلینتون، نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶، برای انجامش با دشواری‌هایی مواجه بود. تلاش بایدن برای کسب کمک‌های مالی -که در ابتدا یک نقطه ضعف برای او محسوب می‌شد- افزایش یافته است و این موضوع به ستاد انتخاباتی او اجازه می‌دهد تا زیرساخت‌هایش را تقویت و شروع به سرمایه‌گذاری در ایالت‌های پر چالش همانند تگزاس و جورجیا کند.

منبع:باشگاه خبرنگاران
ز/365

کد مطلب: 109376
 


 
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
۱۸ ذی‌الحجه ۱۴۴۱
8 August 2020