Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
حضور زاکانی در صحن شورای شهر/مبنای کار شهردار تهران برای انتصاب مدیران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۹
شهردار تهران با اشاره به اینکه انتصاب معاونان و مدیران شهرداری بر اساس شایستگی‌ آنها انجام می‌گیرد، گفت: با مدیران، کارمندان و خودمان تعارف نداریم.
حضور زاکانی در صحن شورای شهر/مبنای کار شهردار تهران برای انتصاب مدیران
به گزارش تابش کوثر، علیرضا زاکانی در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اربعین گذشت و خاطرات خوبی چه برای کسانی که توفیق حضور در عراق داشتند و چه کسانی که از سایر راه‌های دیگر از این روز بهره‌مند شدند، برجای گذاشت.
وی ضمن تشکر از معاونت شهرداری جهت انجام هماهنگی‌ها در مورد مراسم اربعین از جمله معاونت خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: بسیاری از مناطق به ویژه منطقه 20 نیز همکاری‌های خوبی جهت برگزاری هر چه بهتر راهپیمایی جاماندگان اربعین در تهران داشتند.
شهردار تهران در ادامه با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت:‌ شهدا، رزمندگان میراث دفاع مقدس را بر جای گذاشتند و هفتم مهر هم روز آتش‌نشان است که من هر دو روز آتش‌نشان و هفته دفاع مقدس را به عزیزان تبریک می‌کویم. زاکانی در مورد کاهش صدور پروانه گفت: در حال حاضر طرحی در شورا در دستور کار است تا دریافت مجوزها زمان کوتاه‌تری داشته باشند و کاهش جدی عوارض را شاهد باشیم و از طریق فناوری و مشارکت همه کسانی که در زمینه صدور مجوزها را افزایش دهیم.
وی در مورد انتصابات در شهرداری گفت: انتصابات قطعا بر اساس شایستگی‌ها اتفاق می‌افتد چه از درون و یا چه از برون شهرداری البته نقطه آغاز انتصابات از درون شهرداری است.
شهردار تهران با بیان اینکه کانون ارزیابی تشکیل شده و تا کنون بیش از ۴۰ نفر ارزیابی شده‌اند، گفت: ما در انتصابات با کسی تعارف نداریم. زاکانی در پاسخ به این پرسش که زمان حکم مدیران یکساله یا 4 ساله است؟ گفت: مدیران را یکساله انتخاب می‌کنیم چرا که فعالیت آنها شوخی نیست که بخواهیم 4 سال مسؤولیت را به آنها واگذار کنیم و این افراد در یک سال باید وضعیت اقدامات‌شان رصد شود و لحظه به لحظه مورد بررسی قرار گیرد و اگر عملکردشان خوب بود استمرار یابند.
وی گفت: البته امیدواریم حکم همه کسانی که انتخاب می‌شوند استمرار یابد تا سال‌ها در کنارشان باشیم ولی به طور کلی با مدیران و کارمندان و با خودمان تعارف نداریم.
انتهای پیام/133/1
منبع:فارس
کد مطلب: 119400
 


 
پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
۲۲ ربيع الأول ۱۴۴۳
28 October 2021