Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
۸ برنامه شهرداری برای منطقه ۳ پایتخت/ دستور زاکانی برای رسیدگی به ده ونک
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱
شهردار تهران از انجام ۸ برنامه در منطقه ۳ تهران تا دهه فجر خبر داد و گفت: رسیدگی به وضعیت ده ونک و رفع مشکلات شهروندان را در دستور کار قرار دادیم.
۸ برنامه شهرداری برای منطقه ۳ پایتخت/ دستور زاکانی برای رسیدگی به ده ونک
به گزارش تابش کوثر، علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه بازدید مردمی در مسجد شهید نواب صفوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز توفیق داشتیم که در منطقه ۳ بازدید داشته باشیم و طی کارهای کارشناسی و بازدیدهایی که شده بود سلسله مصوباتی را در منطقه خواهیم داشت.
وی گفت: قرار است طی یک تا دو ماه دیگر و به عبارتی تا دهه فجر ۷ تا ۸ دسته اقدام در این منطقه داشته باشیم تا انشاالله شاهد خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به شهروندان باشیم. وی با اشاره به بازدید خود از شیرخوارگاه آمنه گفت: امیدوارم مسیری که در منطقه مهیا شده کمک کند تا در مشکلات گره‌گشایی صورت گیرد و وضعیت بهتری را در بخش‌های مختلف شاهد باشیم.
شهردار تهران با اشاره به اینکه منطقه ۳ هم نقاط برخوردار و هم دارای مشکل دارد، گفت: بنا شد که تصمیم جدید در مورد ده ونک انجام گیرد و هم موضوع طرح تفصیلی منطقه و هم مشکل اسناد آن از طریق دستگاه قضا پیگیری شود.
زاکانی با اشاره به این که ده ونک دچار عدم رسیدگی است، گفت: بخش از مشکلات مربوط به مشکلات به دلیل موضوعات وقفی و سندی است و بر همین اساس قرار شد که کارگروهی تشکیل شود و جهت خدمت رسانی بیشتر به مردم اقدامات مورد پیگیری قرار گیرد.
وی گفت: همچنین موضوع طرح تفصیلی منطقه برای رسیدگی هرچه بیشتر به موضوع مدنظر است و اقتضائات لازم در نظر گرفته می‌شود و پیشنهادات به شورا و کمیسیون ماده ۵ ارائه خواهد شد.
وی گفت: در مورد محدوده زرگنده هم اقتضائات لحاظ شد و بازدیدی هم از پارکینگ پارک ملت که به صورت نیمه ساز است داشتیم و قرار شد که طی یک ماه آینده تعیین تکلیف شود و فعالیت‌های عمرانی در این پارکینگ صورت گیرد تا انشاالله به اتمام برسد. وی بیان داشت: همچنین در این منطقه مکان هایی هستند که بر اساس طرح تفصیلی مسکونی بوده ولی سال هاست به عنوان اداری استفاده می‌شوند که ان‌شاءالله باز‌بینی‌های لازم انجام می‌گیرد.
وی خاطرنشان کرد: هر کجا شهرداری باید اقداماتی را انجام دهد صورت خواهد گرفت و موارد لازم هم از طریق مراجع قانونی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/آ/313
منبع:فارس
کد مطلب: 120958
 


 
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
۱۶ جمادى الثانی ۱۴۴۳
19 January 2022