Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
لحظه به لحظه با اعلام نتایج انتخابات
نتایج رسمی انتخابات مجلس در برخی حوزه‌های انتخابیه+تعداد آرا
تاریخ انتشار : شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۲
سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
به گزارش تابش کوثر؛ سیّد اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
نتایج اولیه آرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس از سوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور به صورت رسمی اعلام شد.

نتایج اولیه حوزه انتخابیه تهران به شرح زیر است:

1- محمدباقر قالیباف 

2- سید مصطفی آقامیرسلیم

3- مرتضی آقا تهرانی

4- الیاس نادران

5- سید محسن دهنوی

6- سید محمود نبویان

7- محسن پیرهادی

8- سید احسان خاندوزی

9- ابوالفضل عمویی

10- فاطمه رهبر

11- اقبال شاکری

12- بیژن نوباوه وطن

13- مجتبی توانگر

14- روح الله ایزدخواه

15- احمد نادری

16- زهره الهیان

17- سید نظام الدین موسوی

18- عبدالحسین روح الامینی

19- مهدی شریفیان

20- سید رضا تقوی

21- مالک شریعتی نیاسر

22- سمیه رفیعی

23- سید علی یزدی خواه

24- علی خضریان

25- فاطمه قاسم پور

26- مجتبی رضا خواه

27- رضا تقی پور انوری

28- زهره سادات لاجوردی

29- غلامحسین رضوانی

30- عزت الله اکبری تالار پشتی

31- وحید یامین پور

32- حمید رسایی

33- علی جعفری

34- علیرضا محجوب

35- صادق شهبازی

36- سهیلا جلودار زاده

نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس به شرح ذیل است:

کلیبر خداآفرین و هوراند:

حسین حاتمی 

تعداد رأی صحیح: 57585

تعداد رأی منتخب: 17625

 

مهاباد

جلال محمودزاده

تعداد رأی صحیح: 50054

تعداد رأی منتخب: 19304

 

مشکین‌شهر:

محمود عباس‌زاده

تعداد رأی صحیح: 70973

تعداد رأی منتخب: 32254

 

نایین،‌ خور و بیابانک:

الهام آزاد

تعداد رأی صحیح: 26319

تعداد رأی منتخب: 8570

 

کاشان،‌ آران و بیدگل:

سیدجواد ساداتی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 119928

تعداد رأی منتخب: 88946

 

خمینی‌شهر:

محمدتقی نقدعلی

تعداد رأی صحیح: 69518

تعداد رأی منتخب: 36055

 

اردستان:

سیدصادق طباطبایی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 26628

تعداد رأی منتخب: 13229

 

دشتستان:

ابراهیم رضایی

تعداد رأی صحیح: 85267

تعداد رأی منتخب: 36581

 

قائنات و زیرکوه:

سلمان اسحاقی

تعداد رأی صحیح: 72282

تعداد رأی منتخب: 21934

 

نهبندان و سربیشه:

مصطفی نخعی

تعداد رأی صحیح: 51058

تعداد رأی منتخب: 17341

 

فردوس، سرایان،‌ طبس و بشرویه:

مجید نصیرایی

تعداد رأی صحیح: 84704

تعداد رأی منتخب: 27334

 

شادگان:

مجید ناصری‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 43028

تعداد رأی منتخب: 12555

 

گرمسار و آرادان:

اردشیر مطهری

تعداد رأی صحیح: 29463

تعداد رأی منتخب: 13130

 

سمنان،‌ مهدی‌شهر و سرخه:

عباس گلرو

تعداد رأی صحیح: 62193

تعداد رأی منتخب: 32411

 

آمل:

رضا حاجی‌پور

تعداد رأی صحیح: 111119

تعداد رأی منتخب: 57951

 

محلات و دلیجان:

علیرضا سلیمی

تعداد رأی صحیح: 27753

تعداد رأی منتخب: 10471

 

تویسرکان:

محمدمهدی مفتح

تعداد رأی صحیح: 37043

تعداد رأی منتخب: 16258

 

رزن و درگزین:

حسن لطفی

تعداد رأی صحیح: 56894

تعداد رأی منتخب: 19865

 

اسدآباد:

کیومرث سرمدی واله

تعداد رأی صحیح: 47520

تعداد رأی منتخب: 26111

 

سیرجان و بردسیر:

شهباز حسن‌پور بیگلری

تعداد رأی صحیح: 111444

تعداد رأی منتخب: 48864

 

شهر بابک:

مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی

تعداد رأی صحیح: 40588

تعداد رأی منتخب: 13350

 

زرند و کوهبنان:

عفت شریعتی کوهبنانی

تعداد رأی صحیح: 66502

تعداد رأی منتخب: 44453

 

رفسنجان و انار:

حسین جلالی

تعداد رأی صحیح: 106606

تعداد رأی منتخب: 53788

 

بوکان:

انور حبیب‌زاده بوکانی

تعداد رأی صحیح: 48350

تعداد رأی منتخب: 26965

 

سلماس:

یعقوب رضازاده

تعداد رأی صحیح: 74063

تعداد رأی منتخب: 24767

 

پارس‌آباد و بیله سوار:

عباس جهانگیرزاده

تعداد رأی صحیح: 108406

تعداد رأی منتخب: 24772

 

گرمی:

ولی اسماعیلی

تعداد رأی صحیح: 41990

تعداد رأی منتخب: 24169

 

شهرضا و دهاقان:

سمیه محمودی

تعداد رأی صحیح: 57991

تعداد رأی منتخب: 20542

 

بروجن:

امیرقلی جعفری بروجنی

تعداد رأی صحیح: 49451

تعداد رأی منتخب: 11863

 

بیرجند، درمیان، خوسف:

حسین خسروی اسفزار

تعداد رأی صحیح: 144850

تعداد رأی منتخب: 72872

 

درگز:

حسن رزمیان مقدم

تعداد رأی صحیح: 32870

تعداد رأی منتخب: 9184

 

گناباد و بجستان:

محمد صفایی دلوئی

تعداد رأی صحیح: 50810

تعداد رأی منتخب: 23607

 

شوش:

محمد کعب عمیر

تعداد رأی صحیح: 92343

تعداد رأی منتخب: 23358

 

ماهنشان و ایجرود:

سیدمرتضی خاتمی

تعداد رأی صحیح: 41191

تعداد رأی منتخب: 17763

 

دامغان:

علی‌اکبر علیزاده برمی

تعداد رأی صحیح: 37030

تعداد رأی منتخب: 11021

 

اقلید:

مسلم صالحی

تعداد رأی صحیح: 43391

تعداد رأی منتخب: 14580

 

قروه و دهگلان:

پرویز اوسطی

تعداد رأی صحیح: 67059

تعداد رأی منتخب: 17196

 

بندر انزلی:

احمد دنیامالی

تعداد رأی صحیح: 34121

تعداد رأی منتخب: 16735

 

شازند:

محمود احمدی بیغش

تعداد رأی صحیح: 50984

تعداد رأی منتخب: 24452

 

اردکان:

محمدرضا دشتی اردکانی

تعداد رأی صحیح: 27642

تعداد رأی منتخب: 15848

 

تفت و میبد:

سیدجلیل میرمحمد میبدی

تعداد رأی صحیح: 52575

تعداد رأی منتخب: 20286

 

ساوجبلاغ، طالقان، هشتگرد و نظرآباد:

علی حدادی

 

دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی

 

خرمشهر:   

سید لفطه احمد نژاد

 

خدابنده:

سید البرز حسینی

 

لنجان:

حسین رجایی و علی یوسف پور به دور دوم رفتند

 

بیجار:

حمد الله کریمی و علی رضا زندیان دور دوم رفتند

آرای صحیح  ۳۷۲۸۴

 

میانه:

مهدی اسماعیلی

علی شامی و بهنام صفایی به مرحله دوم رفتند.

 

ماکو، چالدران:

محمد علی‌پور

 

میاندوآب: 

مهدی عیسی زاده

 

بابلسر و فریدون‌کنار: 

اصغر باقرزاده

 

تنکابن، عباس آباد و رامسر:

سید شمس‌الدین حسینی

 

تفرش، آشتیان و فراهان:

سینا کمال‌خانی 

 

کهنوج، منوجان، رودبار جنوب و قلعه گنج:

منصور شکراللهی

 

آستارا:

غلامرضا مرحبا

 

رودبار:

مهرداد گودرزوند چگنی

 

رودسر و املش:

محمد صفری ملکیان

 

شبستر: 

جعفر راستی 

 

ماکو، چالدران، پل‌دشت و شوط:

محمد علی‌پور

 

میاندوآب:

مهدی عیسی زاده

 

ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:

علی حدادی

 

دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی

 

خرمشهر:

سیدلفته احمدنژاد

 

خدابنده:

سیدالبرز حسینی

 

بابلسر و فریدون‌کنار:

علی‌اصغر باقرزاده

 

تفرش، آشتیان و فراهان:

سینا کمالخانی

 

کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب:

منصور شکراللهی

 

رودبار:

مهرداد گودرزوندچگینی

 

رودسر و املش:

محمد صفری‌ملک‌میان

 

اهر و هریس:

احمد محرم زاده یخ‌فروزان

 

مبارکه:

پروین صالحی مبارکه

 

دهلران، دره‌شهر، آبدانان و دره ( انتخابات به مرحله دوم کشیده شد):

بهزاد علیزاده

صادق کرمی

 

شهرکرد، بن و سامان:

احود راستینه هفت‌جانی

 

ایذه و باغملک:

عبدالله ایزدپناه

 

دشت آزادگان و هویزه:

قاسم ساعدی

 

ابهر، خرم‌دره و سلطانیه:

حسن شجاعی علی‌آبادی

 

سراوان، سیب، سوران و مهرستان:

ملک فاضلی

 

لارستان، خنج و گراش:

حسین حسین‌زاده

 

رامیان و رامین شهر:

غلامعلی کوهساری

 

علی‌آباد:

رحمت‌الله نوروزی

 

خمین:

علیرضا نظری

سمیرم ( به مرحله دوم کشیده شد):

رحیم کریمی: 5959

اصغر سلیمی: 5908

تعداد رأی صحیح: 30299

گلپایگان و خوانسار:

سید مسعود خاتمی

تعداد رأی صحیح: 39406

تعداد رأی منتخب: 21471

ایلام و ایوان و چرداول و مهران و ملکشاهی و سیرجان:

علی‌اکبر بسطامی

تعداد رأی صحیح: 172320

تعداد رأی منتخب: 42296

کنگان، دیر، جم و عسلویه:

موسی احمدی

تعداد رأی صحیح: 90344

تعداد رأی منتخب: 38998

تربت حیدریه، مه، لات، زاوه :

محسن زنگنه

تعداد رأی صحیح: 131627

تعداد رأی منتخب: 56706

خواف و رشتخوار:

اکبر احمدپور

تعداد رأی صحیح: 101693

تعداد رأی منتخب: 63994

کاشمر، خلیل آباد و بردسکن:

جوادنیک‌بین

تعداد رأی صحیح: 126696

تعداد رأی منتخب: 29487

اسفراین:

امان‌الله حسین پور

تعداد رأی صحیح: 60978

تعداد رأی منتخب: 19312

رامهرمز و رامشیر

ابراهیم متینیان

تعداد رأی صحیح: 66319

تعداد رأی منتخب: 24519

شاهرود، میامی و بسطام:

علی اصغر خانی

تعداد رأی صحیح: 93264

تعداد رأی منتخب: 34083

نی‌ریز و استهبان:

فرهاد طهماسبی

تعداد رأی صحیح: 80140

تعداد رأی منتخب: 28847

جهرم:

محمدرضا رضایی کوچی

تعداد رأی صحیح: 79797

تعداد رأی منتخب: 39940

بوئین‌زهرا و آوج:

روح‌الله عباس‌پور

تعداد رأی صحیح: 74631 

تعداد رأی منتخب: 37589

کرمان و راور:

محمدرضا پورابراهیمی داورزنی

تعداد رأی صحیح: 225460

تعداد رأی منتخب: 130195

بافت، رابر و ارزوئیه:

صمدالله محمدی

تعداد رأی صحیح: 58748

تعداد رأی منتخب: 18002

 

سنقر:

سیدجواد حسینی‌کیا

تعداد رأی صحیح: 43777

تعداد رأی منتخب: 10935 

 

آستانه اشرفیه:

محمدعلی رمضانی‌ دستک

تعداد رأی صحیح: 36736

تعداد رأی منتخب: 13948

 

بهشهر نکا گلوگاه:

غلامرضا شریعتی

تعداد رأی صحیح: 123975

تعداد رأی منتخب: 57945

 

قائم‌شهر سوادکوه جویبار:

کیوان مرادیان کوچک‌سرایی 61980 

کمال علی پور خنکداری 57823

تعداد رأی صحیح: 132862

 

نور و محمودآباد:

ولی‌الله فرزانه

تعداد رأی صحیح: 93779

تعداد رأی منتخب: 35347

 

نوشهر، چالوس و کلاردشت:

محمدعلی محسنی بندپی

تعداد رأی صحیح: 82794

تعداد رأی منتخب: 30702

 

بندر لنگه،‌ بستک و پارسیان:

احمد جباری

تعداد رأی صحیح: 82794

تعداد رأی منتخب: 20702

 

ملایر:

احد آزادی‌خواه 36478

هادی بیگی‌نژاد 22062

تعداد رأی صحیح: 77400

 

مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم:

محمدرضا صباغیان بافقی

تعداد رأی صحیح: 82345

تعداد رأی منتخب: 26865

 

مراغه و عجب‌شیر:

علی علیزاده

تعداد رأی صحیح: 113023

تعداد رأی منتخب: 44691

 

ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور:

عبدالناصر درخشان

تعداد رأی صحیح: 222990

تعداد رأی منتخب: 95896

 

چابهار، نیک‌شهر، کنارک، قصرقند:

معین‌الدین سعدی

تعداد رأی صحیح: 19403 

تعداد رأی منتخب: 90863

 

طوالش، رضوان‌شهر و ماسال:

حسن محمدیاری

تعداد رأی صحیح: 126794

تعداد رأی منتخب: 30827

 

لاهیجان و سیاهکل:

رسول فرخی

تعداد رأی صحیح: 60642

تعداد رأی منتخب: 18620

نهاوند:

علیرضا شهبازی

تعداد رأی صحیح: 73404

تعداد رأی منتخب: 18578

این خبر در دست تکمیل است ...
منبع:فارس
ر/111

کد مطلب: 105595
 


 
شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹
۱۱ شعبان ۱۴۴۱
4 April 2020