Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
استان کرمانشاه امروز ۵۰ پس‌لرزه را تجربه کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۶
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه از صبح امروز و به دنبال زلزله ۵.۶ ریشتری در سومار تاکنون ۵۰ پس‌لرزه را تجربه کرده است.
به گزارش تابش کوثر ؛ رضا محمودیان اظهار داشت: امروز زلزله‌ای در ساعت 10:25 دقیقه با قدرت 5.6 ریشتر در بخش سومار شهرستان قصرشیرین در عمق هشت کیلومتری رخ داد که به محض دریافت خبر هفت تیم از هلال‌احمر جهت ارزیابی میزان خسارت و کمک به مصدومان احتمالی به محل اعزام شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه با اشاره به اینکه این زلزله جز خسارت جزئی به بعضی از ساختمان‌ها و شکستن شیشه‌های واحد‌های مسکونی تلفات جانی به دنبال نداشت عنوان کرد: به دلیل خروج مردم گیلانغرب از منازل پنج نفر مصدوم سطحی گزارش شد که به صورت سرپایی مداوا و مرخص شدند.

محمودیان با بیان اینکه تاکنون 50 پس‌لرزه در سطح منطقه رخ داده است گفت: جلسه فوق‌العاده مدیریت بحران با حضور تمام دستگاه‌های عضو امروز برگزار شد و ضمن آماده‌باش به دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران برای مقابله با حوادث احتمالی اکنون آرامش و نظم و امنیت در منطقه حاکم است.

وی با اشاره به اینکه اکنون مشکل خاصی وجود ندارد اما به مردم تأکید می‌شود که آرامش خود را حفظ کنند افزود: پس‌لرزه‌های امروز روند کاهشی را طی می‌کند و پیش‌بینی می‌شود خطری استان را تهدید نکند.

منبع: تسنیم

ی/555
کد مطلب: 72527
 


 
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
۱۱ صفر ۱۴۴۰
20 October 2018