Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
پیشنهاد جدید باشگاه بلژیکی برای ستاره ایرانی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۹
رسانه های بلژیکی از آغاز تلاش مالک ایرانی برای تمدید قرارداد طولانی مدت بهترین گلزن باشگاه شارلروا خبر دادند.
به گزارش تابش کوثر؛ تنها نیم فصل بعد از حضور در ژوپیرلیگ و درخشش در ترکیب شارلروا حالا کاوه رضایی با ۱۰ گل زده در صدر جدول بهترین گلزنان بلژیک و مدعی اول آقای گلی لقب گرفته است. درخششی که باعث شد تا این تیم با ایستادن در جایگاه دوم جدول رده بندی فصلی رویایی را نیز تجربه کند.
در شرایطی که با بازشدن پنجره زمستانی نقل و انتقالات در اروپا شایعات پیرامون انتقال ستاره ایرانی به باشگاه های بزرگ اوج گرفت سایت HNL بلژیک مدعی شد مهدی بیات، مدیر عامل ایرانی باشگاه شارلروا تحرکات جدی خود برای تمدید قرارداد کاوه رضایی تا پنج سال آینده را آغاز کرده است.
به نوشته این سایت مالک باشگاه با حضور در تمرینات با تمامی بازیکنان به صورت خصوصی صحبت کرد که صحبت های او با گلزن اول بیش از دیگران طول کشید. این رسانه بلژیکی با اشاره به صحبت‌های خصوصی بیات با کاوه رضایی، ملی‌پوش ایرانی تیم شارلوا نوشت: «انتظار می‌رود قرارداد جدید پنج ساله باشگاه شارلروا با کاوه رضایی منعقد شود. همچنین قراردادهای جدید بناونته و هندریکس به زودی نهایی خواهند شد».
کاوه رضایی در نیم‌فصل اول ژوپیرلیگ بلژیک با به ثمر رساندن ۱۰ گل در صدر جدول برترین گلزنان جای گرفت و توجه بسیاری از تیم‌های مطرح بلژیکی و اروپایی را جلب کرد. در این میان باشگاه شارلوا که تا سال ۲۰۱۹ میلادی با کاوه رضایی قرارداد رسمی دارد در تلاش است تا قرارداد این ملی‌پوش ایرانی را تا پنج سال دیگر تمدید کند.
منبع:ورزش 3
ر/111
کد مطلب: 72437
 


 
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
۱۶ جمادى الأول ۱۴۴۰
22 January 2019